Замовити артиста Стас Ярушин

Стас Ярушин Офіційний сайт агента

Мартинов Антон – персонаж серіалу "Універ", "СашаТаня". Грає Антона талановитий актор Станіслав Ярушін. Веде активну творчу діяльність: знімається у фільмах та серіалах, веде програми, є режисером кількох проектів, пише сценарії. Станіслав має величезну популярність серед глядачів кількох країн: Росії, України, Білорусії. Неординарна натура зірки знаходить способи виділитися та засяяти на будь-якому заході, показі, фестивалі. Порядок оплати: передоплата 50% Категорія: Ведучі Країна: Росія

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Стаса Ярушина надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Свою кар'єру актор розпочав у 1999 році з команди, що грає у КВК, «Повітове місто». Через 4 роки перейшов у команду ЛУНу. 2007 р. – шоумен відомого баскетбольного клубу; 2011 – початок зйомок серіалу «Універ», які продовжуються досі. Два роки тому зірковий актор випустив перший музичний альбом «Про це», а цього року став провідним популярним інтернет-проектом «Нічний Контакт».

  Формат

  Станіслава Ярушина у вигляді Антона Мартинова найчастіше замовляють для проведення святкових заходів наступного формату:

  • корпоративи;
  • фестивалі;
  • дні народження;
  • весілля;
  • ювілеї;
  • свята міста.

  Ведучий з перших хвилин може підняти настрій та створити невимушену обстановку на будь-якому святі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Стас Ярушин

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Стаса Ярушина

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Стаса Ярушина вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Стаса Ярушина залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Стаса Ярушина для вашого свята.

Видео Стас Ярушин

Як замовити виступ Стаса Ярушина? Щоб замовити виступ Стаса Ярушина на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Стаса Ярушина.

Ми рекомендуємо запрошувати Стаса Ярушина до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Стаса Ярушина на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Стаса Ярушина у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский