Замовити артиста Status Quo

Status Quo Офіційний сайт агента

Status Quo – британська група, яка виступає у жанрах рок-н-рол, психоделічний та важкий рок. Наше агентство гарантує організацію заходу за участю виконавців без посередників та переплат. Телефонуйте прямо зараз – наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Status Quo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  У 1962 хлопці з Лондона організували групу The Scorpions, пізніше ще кілька разів перейменовувалися і остаточну назву Status Quo отримали в 1967. Група виступала зі змінним успіхом, експериментуючи з жанрами. І з 1970 року вони почали подавати себе як хард-рок виконавці, що, безперечно, було правильним рішенням. У Status Quo почала з'являтись своя аудиторія. Група все швидше йшла до успіху. Через кілька років хлопці самотужки записали альбом «Piledriver», відмовившись від продюсера, і опинилися на 5-му місці британських чартів. Колектив випускав успішні альбоми, їздив у тури, виступав на рок-фестивалях як головний учасник, одного разу відвідавши одразу три країни за 24 години. У 1991 гурт дав 4 концерти менше, ніж за 12 годин і потрапив до Книги рекордів. Зараз у Status Quo налічується близько 120 синглів та понад 120 мільйонів дисків.

  Заходи

  Різноплановість композицій виконавців дозволяють їм органічно доповнити майже будь-який захід: від весілля до дня народження та вечірки. А особисті якості: харизма, дружелюбність та чуйність, – допомагають їм легко знаходити мову з усіма присутніми.

  Найкращі хіти

  Під час виступів колектив розважає глядачів яскравими та незвичайними композиціями, серед яких:

  • Rollin' Home;
  • Break The Rules;
  • Roll Over Beethoven;
  • Calling;
  • Again And Again.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Status Quo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Status Quo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Status Quo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Status Quo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Status Quo для вашого свята.

Видео Status Quo

Як замовити виступ Status Quo? Щоб замовити виступ Status Quo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Status Quo.

Ми рекомендуємо запрошувати Status Quo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Status Quo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Status Quo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский