Замовити артиста Stereolove Cover Band

Stereolove Cover Band Офіційний сайт агента

Не пропустіть шанс насолодитися композиціями кавер-колективу Stereolove Cover Band на своїй урочистості та зв'яжіться з нашим агентством прямо зараз, щоб дізнатися більше про умови надання послуг та розцінки! Хлопці готові до будь-яких експериментів і виконують музику різних жанрових напрямків.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Stereolove Cover Band надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Stereolove Cover Band – український музичний кавер-гурт, який розпочав своє існування у 2018 році. На той момент солісткою була Анастасія Рубцова. Дівчина брала участь у музичному телешоу Х-Фактор, де змогла дійти до фіналу. Також вона встигла побувати учасницею жіночого колективу RealO. Наразі Анастасія займається сольною кар'єрою. Після її відходу до Stereolove приєдналися вже дві вокалістки – Катерина та Ірина Радишевські. Обидві є талановитими виконавцями, що відрізняються кардинально різними вокальними можливостями: одна бере високі ноти, друга доповнює шикарними і насиченими низами. Ірина також раніше брала участь у кількох телевізійних проектах.

  Заходи

  Учасники колективу завжди налаштовані позитивно та весело, вони охоче спілкуються з публікою, жартують та всіляко взаємодіють. Репертуар гурту дуже різноманітний, що дозволяє їх виступам чудово доповнювати будь-який захід. Так, насолодитися композиціями у виконанні Stereolove Cover Band вдасться гостям вечірки, корпоративу, дня народження чи весілля.

  Відомі композиції

  Серед найкращих композицій Stereolove Cover Band шанувальники відзначають: My Way;  Вітрила;  Rude Boy.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Stereolove Cover Band

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Stereolove Cover Band

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Stereolove Cover Band вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Stereolove Cover Band залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Stereolove Cover Band для вашого свята.

Видео Stereolove Cover Band

Як замовити виступ Stereolove Cover Band? Щоб замовити виступ Stereolove Cover Band на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Stereolove Cover Band.

Ми рекомендуємо запрошувати Stereolove Cover Band до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Stereolove Cover Band на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Stereolove Cover Band у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский