Замовити артиста Sugarhill Gang

Sugarhill Gang Офіційний сайт агента

Будь-який захід стане незабутнім і цікавим завдяки запрошенню на нього американського реп-колективу Sugarhill Gang. Замовити їхній виступ пропонує наше агентство. Ми надаємо послуги за укладеним договором, не залучаючи посередників, що означає без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sugarhill Gang надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Група Sugarhill Gang вважається родоначальницею такого жанру як хіп-хоп. Це сталося у 1979 році, до того моменту про такий напрям нічого не було відомо. Вже перший трек колективу, записаний майже одразу після формування, містить усі необхідні для хіп-хопу складові. Йдеться про рими, провокаційні тематики, певну показуху в поведінці. Група випустила 5 альбомів, у кожному із Sugarhill Gang намагалися експериментувати, але все ж тією чи іншою мірою дотримувалися переконань, що відносять їх до старої школи хіп-хопу. Перший гастрольний тур відбувся лише у 2016 році. Музиканти їздили США та Англією, де їх досить непогано приймала публіка.

  Заходи

  Хлопці з Sugarhill Gang дійсно володіють разючою харизмою, що швидко і легко сприяє їм глядачам. Вони взаємодіють з публікою будь-якої статі та віку. Пісні колективу написані у жанрах хіп-хоп, реп та фанк. Це дозволяє їм доповнити такі заходи, як: корпоратив, банкет, вечірка чи день народження.

  Популярні композиції

  Найбільшу популярність музичному колективу принесли такі хіти:

  • Lala Song;
  • The Word Is Out;
  • Last Day of School;
  • Sugar Hill Groove;
  • Rapper's Reprise.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sugarhill Gang

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sugarhill Gang

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sugarhill Gang вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sugarhill Gang залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sugarhill Gang для вашого свята.

Видео Sugarhill Gang

Як замовити виступ Sugarhill Gang? Щоб замовити виступ Sugarhill Gang на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sugarhill Gang.

Ми рекомендуємо запрошувати Sugarhill Gang до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sugarhill Gang на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sugarhill Gang у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский