Замовити артиста Sunclub

Sunclub Офіційний сайт агента

Голландська танцювальна група The Sunclub була заснована у 1996 р. продюсерами Д. Краненбургом, М. Розенбруком та Р. Альберсом. Ми надаємо можливість запросити цей колектив виконавців для проведення концерту, без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sunclub надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Розвиток діяльності групи

  Артисти швидко набули популярності широкої аудиторії завдяки хітам Fiesta і Summer Jam, що з'явилися в 1997 і 2000 роках відповідно. Гурт працює з такими музичними напрямками, як електронна, танцювальна та поп-музика.

  Відомості про виконавців

  Колектив гурту The Sunclub – це Daddy та Noi, які займаються бек-вокалом та танцями, а також солістка Рубен Турнім. У 2006 та 2011 роках співачка брала участь у великих музичних конкурсах, в одному з яких посіла 9 місце. Рубен досягла значного успіху, виступаючи у програмі під назвою «Голос Голландії».

  Найбільш популярні композиції

  Сінгл Fiesta набув величезної популярності на телебаченні, в тому числі завдяки оригінальному кліпу.

  Іншими успішними піснями гурту можна назвати:
  • Life
  • Splash
  • Fiesta Reloaded
  • Single Minded People
  • Adios Bonita
  • Boom Boom
  • Trance Samba
  • Jump
  • Rio Brasil
  • The Whistle

  Радісна і легка атмосфера, разом із бадьорою музикою, робить концерти The Sunclub повними яскравих емоцій. Ви можете замовити виступ цієї танцювальної групи на будь-якому корпоративі, вечірці чи іншому святковому заході – приємні спогади про подію залишаться у гостей надовго.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sunclub

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sunclub

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sunclub вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sunclub залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sunclub для вашого свята.

Видео Sunclub

Як замовити виступ Sunclub? Щоб замовити виступ Sunclub на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sunclub.

Ми рекомендуємо запрошувати Sunclub до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sunclub на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sunclub у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский