Замовити артиста SupaFly

SupaFly Офіційний сайт агента

SupaFly – це епатажний та неповторний дует британських виконавців енергійної музики у стилі реггі та денс. Виступ SupaFly зробить з будь-якого заходу яскраве, шикарне та незабутнє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста SupaFly надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія SupaFly

  Цей колектив є дуетом двох виконавців: Mister P і wOne. wOne, справжнє ім'я якого – Ендрю, змалку виявляв великий інтерес до музики. Особливо подобалися йому KISS, Стіві Вандер, Пітер Тош, Боб Марлі, The Police та інші колективи та сольні виконавці. Подорослішавши, хлопець вирішив сам створювати музику, обравши для себе стилі реггі та хіп-хоп. Крім написання музики та виконання пісень, Ендрю також чудово грає на ударних. Mister P також демонстрував музичний талант з раннього дитинства та активно цікавився творчістю Prodigy, Soulful House, Jungle, Speed Garage тощо. Виконавець народився в Лондоні, після чого переїхав до Нової Зеландії, потім – до Австралії, на Кіпр, і знову до Лондона. Побувавши в різних країнах, познайомившись із різними культурами та послухавши різну музику, він сформував свій власний стиль, який дуже гармонійно поєднується з музичними уподобаннями wOne.

  Довге життя чудового проекту

  Роком створення цієї групи вважається 2000-ий. Тоді Mister P подав у журнал під назвою «Loot» оголошення про пошук вокаліста, на яке відгукнувся wOne. За минулий час музиканти встигли стати творчим дуетом, хорошими друзями, а також авторами кількох всесвітньо відомих хітів та успішної студійної платівки. Саме вони виконують пісні «Sunrise», «Moving Too Fast» та багато інших. Замовити SupaFly на корпоратив можна за допомогою нашої компанії BnMusic. Ми виступаємо в ролі офіційного сайту концертного агента SupaFly та пропонуємо своїм клієнтам найбільш демократичні ціни артистів. Ми можемо запросити зірок на весілля , або артистів на корпоратив , на творчий вечір, на ювілей, на банкет, на Новий рік. Ми маємо прямі контакти SupaFly та домовленості про співпрацю з музикантами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати SupaFly

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на SupaFly

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна SupaFly вказана для ознайомлення. Остаточний прайс SupaFly залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар SupaFly для вашого свята.

Видео SupaFly

Як замовити виступ SupaFly? Щоб замовити виступ SupaFly на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу SupaFly.

Ми рекомендуємо запрошувати SupaFly до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення SupaFly на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ SupaFly у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский