Замовити артиста Suzi Quatro

Suzi Quatro Офіційний сайт агента

Suzi Quatro – відома американська співачка. Перша жінка, яка спромоглася організувати рок-групу, куди входили одні чоловіки. Жанр виступів – рок, глем-рок, поп-рок. Повне ім'я зірки – Сюзан Кей Куатро. Хочете зробити свято незабутнім? Наше агентство допоможе запросити зірку на ваш захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Suzi Quatro надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Сюзан виріс у сім'ї, яка була пов'язана з музикою. Її батько був відомим джазовим музикантом. У 8 років вона із задоволенням відвідувала його концерти і навіть виступала на сцені на конгах. У підлітковому віці вона стала учасницею гурту The Pleasure Seekers. Перша сольна пісня Rolling Stone здобула популярність тільки в Португалії. Другий сингл "48 Crash" став початком справжнього успіху. Його крутили усі радіостанції світу. Обидва твори увійшли до дебютного альбому «Suzi Quatro», який був визнаний найкращим у рок-жанрі. Загалом співачка записала 15 альбомів, останній уже цього року, під назвою «No Control». Крім цього, вона знімалася у кількох американських серіалах, вела свою програму і досі пише пісні. Гастрольний графік співачки дуже насичений, але вона знаходить час для приватних виступів на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • ювілеї;
  • корпоративи.

  Концерти відбуваються у святковій атмосфері. Зірка часто жартує, спілкується із шанувальниками, роздає автографи. На виступах звучать лише найкращі твори різних років:

  • There She Goes;
  • I May Be Too Young;
  • Take Me In Your Arms;
  • Love Touch;
  • Four Letter Words.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Suzi Quatro

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Suzi Quatro

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Suzi Quatro вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Suzi Quatro залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Suzi Quatro для вашого свята.

Видео Suzi Quatro

Песни Suzi Quatro

Як замовити виступ Suzi Quatro? Щоб замовити виступ Suzi Quatro на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Suzi Quatro.

Ми рекомендуємо запрошувати Suzi Quatro до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Suzi Quatro на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Suzi Quatro у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский