Замовити артиста Светлана Тарабарова

Светлана Тарабарова Офіційний сайт агента

Світлана Тарабарова – талановита співачка, автор пісень та композитор. Вона стала відкриттям на проекті «Фабрика зірок» у 2008 році і відтоді залишається однією із найяскравіших зірок на українській естраді. Участь відомої артистки перетворить ваше свято на незабутню подію, а ми готові взяти на себе всі організаційні питання.

 • Договор

  Contact for booking Светлана Тарабарова:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Светланы Тарабаровой надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Світлана Тарабарова народилася 1990 року у Херсоні. У дитинстві захоплювалася музикою та танцями. Підлітком виступала у складі дитячого хореографічного ансамблю "Оазис", з яким об'їздила з гастролями всю країну. Закінчивши школу, вступила до Київського естрадно-циркового училища.

  Пік популярності

  Кар'єра Світлани розпочалася у 2008 році з виступу на шоу «Фабрика зірок». Ставши однією з фіналісток, співачка отримала пропозицію взяти участь у новому музичному проекті Real O. У складі гурту артистка здобула першу популярність, безліч нагород та неоціненний музичний досвід. 2012-го Тарабарова починає сольну кар'єру, записує хіти «Віра сильна», «Ми віримо в кохання»

  Де виступає артистка

  Світлана Тарабарова продовжує активно гастролювати країною із сольною програмою. Крім цього, вона — бажаний гість багатьох святкових заходів різного рівня: світських вечірок, офіційних церемоній та збірних концертів, приватних та корпоративних свят. Сет-лист концерту:

  • Ми віримо у кохання;
  • Музика для двох;
  • Невипадково;
  • Світло у тобі;
  • Мені казково;
  • Добре серце.

  Виступ Світлани Тарабарової завжди радує живим звуком та щирим спілкуванням з публікою. Співачка створює приємну дружню атмосферу, заряджає позитивом та дарує гарний настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Светлана Тарабарова

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Светланы Тарабаровой

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Светланы Тарабаровой вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Светланы Тарабаровой залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Светланы Тарабаровой для вашого свята.

Видео Светлана Тарабарова

Як замовити виступ Светланы Тарабаровой? Щоб замовити виступ Светланы Тарабаровой на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Светланы Тарабаровой.

Ми рекомендуємо запрошувати Светланы Тарабаровой до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Светланы Тарабаровой на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Светланы Тарабаровой у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский