Замовити артиста T. Rex

T. Rex Офіційний сайт агента

«T. Rex» (зараз відомі як Mickey Finn's T-Rex) – глем-рок-гурт, що відрізняється нестандартним, живим звучанням. Спочатку колектив виконував музику в жанрі "фолк", але поступово перейшов на "електронне" звучання. Запросіть їх на своє свято через BnMusic, не звертаючись до посередників та не переплачуючи.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста T. Rex надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія групи

  Молодий колектив, заснований у липні 1967, спочатку назвався "Tyrannosaurus Rex". Цього ж місяця гурт проводить перший виступ, але публіці він не сподобався. Музиканти вирішують завершити проект. Через деякий час гурт відроджується, там залишаються лише Марк Болан та Стів Портер. Музиканти активно пишуть пісні, натхненні творчістю Толкіна.

  Расцевт кар'єри

  Поступово акустичний дует набирає популярності на території Великобританії. Артисти переходять на музику в жанрі «глем», вона набуває фатального звучання. Перші два сингли потрапляють до хіт-параду Великобританії. Потім:

  • Альбом “T. Rex» відкриває британцям глем-рок, потрапляє до топ-20 найкращих альбомів країни у 1971 році.
  • Альбом "Electric Warrior", що включив у себе всесвітньо відомий трек "Get It On", займає перший рядок хіт-параду UK.
  • The Slider досягає четвертого рядка, особливо популярний у США.

  Крім цього, соліст гурту встиг зняти кінострічку, названу "Born to Boogie".

  Особливості музики

  Треки „T. Rex» піднімає настрій слухачів, самі артисти дуже відкриті, спілкуються з публікою. Виступ гурту ідеально підходить для масових заходів: дня міста, відкриття якогось закладу.

  Пісні:

  • Children Of The Revolution
  • Get It On
  • Metal Guru
  • I Love To Boogie
  • 20th Century Boy
 • Порядок оплати

  Порядок оплати T. Rex

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на T. Rex

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна T. Rex вказана для ознайомлення. Остаточний прайс T. Rex залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар T. Rex для вашого свята.

Видео T. Rex

Як замовити виступ T. Rex? Щоб замовити виступ T. Rex на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу T. Rex.

Ми рекомендуємо запрошувати T. Rex до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення T. Rex на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ T. Rex у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский