Замовити артиста T-Spoon

T-Spoon Офіційний сайт агента

T-Spoon — один з найпопулярніших гуртів Голландії, який виступає в жанрі євроденс. Колектив був заснований відомим репером Shalamon Baskin. Мрієте побачити колектив на особистому святі. Ми з радістю допоможемо запросити зірок на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста T-Spoon надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія групи

  Рік заснування – 1993. До складу колективу входили – Грег Діллард, Інгрід Саймонс, Кінг Коханець (Humprey Mijland). Популярність прийшла до музикантів через 3 роки з виходом пісні "No Time 2 Waste", яка моментально зайняла місце у топ найкращих хітів Європи. Колектив став відомим у таких країнах, як Скандинавія, Канада, Південна Америка, Ірландія та Нідерланди. За свою діяльність артисти записали 4 платівки, всі вони мали приголомшливий успіх та величезні продажі. Останні 9 років гурт має 3 офіційно зареєстровані склади, призначені для концертних турів: T Spoon Dj Squad, Blondi & Raw Jawz, Linda & Shamrock. Кожен склад націлений на різну категорію слухачів, саме це визначає велику популярність колективу серед шанувальників старшого покоління, і серед молоді. Артисти із задоволенням виступають на таких заходах:

  • ювілеї, дні народження, весілля;
  • корпоративи, міські урочистості;
  • фестивалі та вечірки.

  Будь-який виступ відбувається у дискотечному стилі. Відмінний настрій, гарна музика, танці, автографи та фото зі зірками гарантовані, як і найкращі твори:

  • Take Me 2 the Limit;
  • A Part of My Life;
  • Mercedes Benz;
  • I Want to Be Your Man;
  • Sex on the Beach;
  • Smiling.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати T-Spoon

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на T-Spoon

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна T-Spoon вказана для ознайомлення. Остаточний прайс T-Spoon залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар T-Spoon для вашого свята.

Видео T-Spoon

Як замовити виступ T-Spoon? Щоб замовити виступ T-Spoon на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу T-Spoon.

Ми рекомендуємо запрошувати T-Spoon до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення T-Spoon на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ T-Spoon у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский