Замовити артиста Табула Раса

Табула Раса Офіційний сайт агента

«Табула Раса» — один із перших українських рок-гуртів, який прославився своїми хітами не лише в Україні, а й за кордоном. Пік популярності колективу припав на середину 90-х, саме тоді вперше прозвучали композиції "Улюблена машина", "Шейк Шей-Шей". Сьогодні музиканти продовжують свою творчість, радуючи шанувальників новими роботами. Агентство BnMusic співпрацює з артистами та пропонує послуги з організації їх виступу на вашому заході. Ми гарантуємо оперативність, якість та вигідні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Табулы Раса надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія заснування та музичний успіх

  «Табула Раса» заснована 1989 року київськими музикантами. Група пробує себе у жанрі інді-рок, поєднуючи його з елементами різних стилів: фьюжн, нова хвиля, пост-панк. На початку 90-х музиканти беруть активну участь в українських та зарубіжних рок-фестивалях та конкурсах, записують перший студійний альбом та знімають кліпи. Гурт активно виступає в українських містах та країнах Європи. 1997-го «Табула Раса» отримує премію як найкращий український гурт, а в національному рейтингу «Профі» посідає другу позицію в категоріях поп- та рок-групи. У дискографії колективу дев'ять повноцінних студійних альбомів.

  Участь у заходах

  Група радує шанувальників, виступаючи на найрізноманітніших заходах як офіційних масштабних проектах, так і на приватних та корпоративних святах. У репертуар включені нові композиції та найкращі хіти за весь час творчості:

  • Час як пісок;
  • Ранковий білий промінь;
  • Схід;
  • Рандеву на Бетельгейзі;
  • Малюнки на поверсі.

  Концерт «Табула Раса» – це справжній драйв, живий якісний звук та потужна енергетика лідера гурту Олега Лапоногова.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Табула Раса

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Табулы Раса

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Табулы Раса вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Табулы Раса залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Табулы Раса для вашого свята.

Видео Табула Раса

Як замовити виступ Табулы Раса? Щоб замовити виступ Табулы Раса на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Табулы Раса.

Ми рекомендуємо запрошувати Табулы Раса до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Табулы Раса на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Табулы Раса у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский