Замовити артиста Тартак

Тартак Офіційний сайт агента

"Тартак" – рок-легенда української музичної сцени. Гурт сформував власний унікальний стиль, поєднавши у своїй творчості гітарний рок, хіп-хоп та танцювальну музику. Участь музикантів на вашому заході – це гарантія веселого та яскравого свята. Ми співпрацюємо з артистами та допоможемо організувати їхній виступ без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Тартак" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  «Тартак» засновано 1996 року в Луцьку. Точкою відліку творчості колективу є участь у фестивалі «Червона Рута». Гурт посів перше місце, підкоривши публіку новим звучанням та неймовірною енергітикою. 2001 року вийшов альбом «Демо Графічний Вибух», до якого увійшли відомі хіти «О-ля-ля» та «100% Плагіат». За 23 роки спільної роботи музиканти записали цілу низку яскравих альбомів, випустили десятки відеокліпів та провели сотні концертів та виступів на найбільших фестивалях. Сьогодні колектив, який вплинув на кілька поколінь українців, продовжує радувати своїх шанувальників новими піснями.

  Участь у заходах

  «Тартак» виступає на збірних та сольних концертах, фестивалях, у клубах. Енергійні хіти перетворять будь-який захід на справжнє свято, де можна насолодитися якісною живою музикою та потанцювати. Сет-лист концерту:

  • Мене вже немає;
  • Ні, я не ту кохав;
  • Хвиля;
  • Не кажучи нікому;
  • Комп'ютерні тигри;
  • Моя любов, моя ненависть;
  • Голос крові;
  • Стільникове кохання.

  Виступ «Тартак» — це чудова танцювальна музика, море енергії та чудова атмосфера драйву та позитиву.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тартак

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Тартак"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Тартак" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Тартак" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Тартак" для вашого свята.

Видео Тартак

Як замовити виступ группы "Тартак"? Щоб замовити виступ группы "Тартак" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Тартак".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Тартак" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Тартак" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Тартак" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский