Замовити артиста Take That

Take That Офіційний сайт агента

У 1990 році почав свою кар'єру хлопчачий гурт Take That, з якого потім почав сольну кар'єру знаменитий співак Роббі Вільямс. Вона працює у змішанні жанрів поп та рок, складаючи досить оригінальні композиції. Хлопців навіть називали "новими Бітлами". Замовити виступ виконавця можна через нашу агенцію. Ми надаємо гарантії на наші послуги та низькі ціни без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Take That надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Спочатку вони виступали лише на імпровізованих майданчиках, в освітніх закладах та клубах, а потім розпочали серйозну кар'єру. Вже за перші три роки вони 8 разів увійшли до п'ятірки найкращих англійського ТОПу. У 1995 вони потрапили в американський хіт-парад, після чого група втратила Роббі. Учасники вирішили пробувати свої сили поодинці, але у 2006 році знову об'єдналися. Містер Вільямс допоміг записати кілька пісень, але свою роботу вони продовжили втрьох. Якийсь час до їхнього складу входив четвертий учасник, але досить швидко покинув групу.

  Пік популярності

  На даний момент на рахунку хлопців близько 15 альбомів та збірок. Гурт пише нові пісні та багато гастролює, прикрашаючи своїми композиціями різноманітні заходи. Ви можете запросити їх на вечірку, корпоратив чи будь-яке інше свято – вони створять активну атмосферу із заводними мелодіями. Ці стильні сингли підійдуть для свята будь-якого масштабу, надавши йому колориту та органічності. Вони досі регулярно займають місця у світових чартах.

  Популярні композиції

  Найкращі пісні:

  • "Take That and Party".
  • "Every Revolution"
  • "Lucky Stars"
  • "Wonderland"
  • "River"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Take That

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Take That

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Take That вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Take That залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Take That для вашого свята.

Видео Take That

Як замовити виступ Take That? Щоб замовити виступ Take That на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Take That.

Ми рекомендуємо запрошувати Take That до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Take That на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Take That у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский