Замовити артиста Тамерлан и Алена

Тамерлан и Алена Офіційний сайт агента

Тамерлан та Альона — один із найпопулярніших українських гуртів. Жанр виступів – R'n'B, поп. Дует можна назвати сімейним, молоді люди у шлюбі вже 6 років і разом виховують сина Тимура. Мрієте, щоби колектив виступив на вашому святі? Немає нічого простішого! Наше агентство запросить зірок на будь-який захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Тамерлан и Алена надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Перша зустріч Тамерлана та Олени була онлайн, у соціальній мережі Однокласники. Молоді люди не тільки сподобалися один одному, а й знайшли спільне — любов до музики. Що спонукало їх створити свій дует та записати пісню. Рік заснування дуету — 2009. Майже через 12 місяців вийшла перша пісня «Хочу з тобою», кліп на неї був записаний у США. Дебютний альбом «Хочу з тобою» був записаний через 3 роки, він став популярним у багатьох країнах світу. Головними досягненнями колективу вважаються такі нагороди: Кращий альбом», «Найкрутіша група», «Найкрасивіші». Усього було записано 3 альбоми, знято понад 15 кліпів. Незважаючи на завантажений робочий графік, постійні гастролі, дует приймає особливі запрошення. Вони не проти виступити на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • дні народження;
  • фестивалі;
  • весілля;
  • корпоративи.

  Будь-який концерт — це не лише феєричне свято, а й супер-запальна дискотека, до якої артисти ретельно готуються. На сцені зірки поводяться розкуто, часто спілкуються з шанувальниками, жартують, танцюють. Жоден виступ не обходиться без найкращих хітів:

  • Червона Калина;
  • London 2012;
  • Хей Йо;
  • Для тебе;
  • Потоки Вітру;
  • Не забувай;
  • Рідний будинок.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тамерлан и Алена

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Тамерлан и Алена

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Тамерлан и Алена вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Тамерлан и Алена залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Тамерлан и Алена для вашого свята.

Видео Тамерлан и Алена

Як замовити виступ Тамерлан и Алена? Щоб замовити виступ Тамерлан и Алена на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Тамерлан и Алена.

Ми рекомендуємо запрошувати Тамерлан и Алена до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Тамерлан и Алена на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Тамерлан и Алена у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский