Замовити артиста Tayanna

Tayanna Офіційний сайт агента

TAYANNA – популярна естрадна зірка України, жанр виступів – поп-музика. Справжнє ім'я – Тетяна Решетник. Раніше Таянна працювала солісткою молодіжного гурту «Гарячий Шоколад». 34-річна зірка брала участь у престижних конкурсах: "Євробачення 2017-2018", "Голос країни". 2017р. — Тетяна здобула найважливішу премію України — M1 Music Awards, номінація — «Прорив 2017». Її пісні люблять мільйони шанувальників, які чекають на нову зустріч із зіркою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста TAYANNA надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія TAYANNA

  Творчий шлях

  Тетяна, досягнувши 13-річного віку, почала опікуватися співом. Після закінчення школи вступила до університету культури та мистецтв. Успіх прийшов, коли Тетяна пішла з «Гарячого Шоколаду» та почала займатися сольною кар'єрою. Тоді голос молодої зірки почали порівнювати із Христиною Агілерою. 2014 р. – вийшла дебютна пісня під назвою «Знаю-вірю». Всього випущено два альбоми: "TAYANNA. Портрети", "Трітай мене".

  Популярні композиції

  1. Осінь.
  2. Люблю.
  3. Знаю-вірю.
  4. Забудь.
  5. Дев'ять життів.

  Нагороди

  За свою недовгу кар'єру зірка стала переможницею багатьох музичних конкурсів та взяла безліч нагород:

  • найкращий кліп;
  • співачка року;
  • кліп країни;
  • 3 місце – голос країни.

  Формат виступів

  Виступи артистки можна замовити за будь-якого формату заходу;

  • корпоратив;
  • день народження;
  • ювілей;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • весілля.

  Зірка серйозно ставитись до кожного концерту, тому готуватися досить ретельно. Заходи за участю артистки насичені атмосферою свята, відчуття якого залишається у шанувальників довгий час. Замовити виступ Таянни можна через студію-організатора BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tayanna

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на TAYANNA

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна TAYANNA вказана для ознайомлення. Остаточний прайс TAYANNA залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар TAYANNA для вашого свята.

Видео Tayanna

Песни Tayanna

Як замовити виступ TAYANNA? Щоб замовити виступ TAYANNA на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу TAYANNA.

Ми рекомендуємо запрошувати TAYANNA до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення TAYANNA на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ TAYANNA у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский