Замовити артиста Taylor Dane

Taylor Dane Офіційний сайт агента

Taylor Dane – виконавиця із США, що стала відомою наприкінці 80-х років. Її пісні написані у різноманітних стилях: від піп до року, від танцювальної музики до ритм-н-блюзу. Якщо ви хочете запросити Тейлор Дейн на свій захід, зателефонуйте до нашої агенції. Ми надаємо послуги за договором, де прописуємо всі взаємні права та обов'язки. Серед наших переваг – робота без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Taylor Dane надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Тейлор Дейн – це псевдонім, а чи не реальне ім'я співачки. Спочатку вона співала у не надто відомих рок-групах, потім вирішила перейти до розвитку сольної кар'єри, сконцентрувавшись переважно на танцювальній музиці. Перший її хіт вийшов наприкінці 80-х і зробив дівчину справді знаменитою. Він підкорив перші позиції американських та світових чартів. Що ж до інших синглів, всі вони хоч і були успішними межах США, але у інших країнах такого фурору не викликали. Зараз Дейн, як і раніше, вважається однією з співачок, що найбільше продаються. Її нагороджували преміями та відзначали за внесок у музичне мистецтво. Також дівчина займається акторською діяльністю, знімаючись у фільмах.

  Заходи

  Відповідними заходами для запрошення туди Тейлор Дейн будуть вечірка у вісімдесятих стилях, банкет, день народження або весілля. Співачка відкрита та доброзичлива. Вона легко створює позитивний настрій та приємну атмосферу навколо себе.

  Популярні композиції

  Найбільшу популярність талановитій виконавиці принесли такі хіти:

  • Tell It To My Heart;
  • I'll Always Love You;
  • Prove Your Love;
  • Don't Rush Me;
  • У The Darkness.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Taylor Dane

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Taylor Dane

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Taylor Dane вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Taylor Dane залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Taylor Dane для вашого свята.

Видео Taylor Dane

Як замовити виступ Taylor Dane? Щоб замовити виступ Taylor Dane на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Taylor Dane.

Ми рекомендуємо запрошувати Taylor Dane до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Taylor Dane на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Taylor Dane у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский