Замовити артиста Temples

Temples Офіційний сайт агента

Британська психоделічна група «Temples» відома своїм унікальним поєднанням музики 60-х та сучасного потужного гітарного року. Ми пропонуємо організацію участі відомих музикантів у будь-якому вашому проекті. Наше агентство працює без посередників, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Temples надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Гурт був заснований у 2012 році вокалістом Джеймсом Бегшоу та басистом Томасом Вормслі. «Temples» стартували як студійний проект, але з приходом ще двох учасників колектив розпочинає живі виступи. Незабаром виходять сингли "Shelter Song" та "Colors To Life", а гурт з'являється на престижних британських та європейських фестивалях.

  Пік популярності

  У 2014 році гурт представив студійний дебют «Sun Structures», який увійшов до десятки найкращих у Великій Британії. Після стрімкого успіху та низки концертів та фестивалів, гурт вирушив підкорювати Північну Америку. На сьогодні найбільша армія фанатів знаходиться в США. У дискографії «Temples» — три повноцінні лонгплеї, низка синглів та атмосферних відеокліпів.

  Де виступають артисти

  «Temples» – майстри живих концертів та акустичних шоу. Музиканти гармонійно вписуються і у фестивальний формат і чудово звучать зі сцени невеликих концертних залів. Група із задоволенням виступає на найрізноманітніших вечірках та святкових заходах по всьому світу. Сет-лист концерту:

  • Keep In The Dark;
  • The Beam;
  • Colours to Life;
  • Born Into the Sunset;
  • The Howl;
  • Open Air;
  • Move with the Season.

  Гурт створює унікальне шоу з атмосферою доби 60-х. Сценічний образ музикантів, костюми та зачіски — все відповідає їхньому психоделічному звучанню.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Temples

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Temples

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Temples вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Temples залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Temples для вашого свята.

Видео Temples

Як замовити виступ Temples? Щоб замовити виступ Temples на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Temples.

Ми рекомендуємо запрошувати Temples до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Temples на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Temples у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский