Замовити артиста The Cardigans

The Cardigans Офіційний сайт агента

The Cardigans — поп-рок гурт зі Швеції, який завоював серця меломанів унікальним звучанням та чистим жіночим вокалом. Запросити музикантів на своє свято можна через нашу агенцію. Ми гарантуємо високий рівень проведення будь-якого заходу за участю зірок без посередників та зайвих витрат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Cardigans надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  The Cardigans була заснована у 1992 році молодими шведськими музикантами. До складу увійшли однодумці, яких об'єднала любов до хард-року та бажання реалізувати свої творчі ідеї:

  • Ніна Перссон – вокал;
  • Пітер Свенссон – гітара;
  • Бенгт Лагерберг – барабани;
  • Магнус Свенінгссон – бас;
  • Ласс Йоханссон – клавішні, акустична гітара.

  Колектив пробують себе у різних жанрах: від м'якої мелодійності інді-поп до класичного року.

  Перший успіх

  Вихід першого альбому "Emmerdale" (1994) став основою майбутнього успіху. Після європейських гастролей з'являється наступний диск Life. Тепер про «The Cardigans» заговорили не лише у Швеції, а й у Європі. Світова слава прийшла до гурту з піснею «Lovefool», який прозвучав у фільмі «Ромео та Джульєтта».

  Пік популярності

  Альбом "Gran Turismo" представив публіці абсолютно новий "The Cardigans". Жорстке рокове звучання у поєднанні з ніжним голосом Ніни справило враження на шанувальників. Після виходу чергового альбому у 2003 році музиканти зайнялися своїми власними проектами.

  The Cardigans сьогодні

  Група возз'єдналася для великого туру Європою, Азією та Австралією. The Cardigans — бажані гості на багатьох фестивалях та приватних заходах, де звучать найкращі хіти:

  • Erase/Rewind;
  • Carnival;
  • My Favorite Game;
  • Sick & Tired;
  • You're The Storm.

  Живий звук, приємна рок-н-рольна атмосфера підійдуть для будь-якого формату: день народження, корпоратив або день міста. Музиканти люблять спілкуватися з публікою, створюючи дуже дружню атмосферу в залі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Cardigans

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Cardigans

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Cardigans вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Cardigans залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Cardigans для вашого свята.

Видео The Cardigans

Як замовити виступ The Cardigans? Щоб замовити виступ The Cardigans на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Cardigans.

Ми рекомендуємо запрошувати The Cardigans до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Cardigans на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Cardigans у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский