Замовити артиста The Drifters

The Drifters Офіційний сайт агента

The Drifters — американський музичний гурт, який був супер-популярним у 60-70-х роках минулого століття. Жанр – ду-воп, ритм-н-блюз, піп, соул. Свято з ноткою ностальгії запам'ятається надовго. Ми допоможемо запросити зірок на будь-який захід без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Drifters надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Творцями колективу стали два відомі продюсери — Джеррі Векслер, Ахмет Артегун. Рік заснування – 1953. Колектив підбирався під унікальний сильний голос вокаліста Клайда Макфетера, який через кілька років залишив її і зайнявся сольною кар'єрою. Сингл під назвою «Money Honey» став найпопулярнішим на той час. Він був удостоєний безлічі нагород: найкраща пісня року, улюблений хіт радіостанцій, топ 10 найкращих хітів. Незважаючи на те, що музиканти не випустили жодної платівки, їх популярність стала світовою за рахунок таких пісень, як Save the Last Dance for Me, Under the Boardwalk, This Magic Moment. При цьому вони й досі популярні та улюблені мільйонами шанувальників. На сьогоднішній день гурт не веде концертну діяльність, його представляє талановитий музикант Ларрі Маршак, який не відмовляється від пропозицій виступити на таких заходах, як:

  • вечірки, корпоративи;
  • міські урочистості;
  • ювілеї та дні народження;
  • фестивалі.

  Приємна ностальгічна атмосфера є присутньою на кожному заході. Артист завжди готовий спілкуватися з шанувальниками, часто виходить у зал і не відмовляє в автографах. У кожну програму включені найкращі твори:

  • Цей Magic Moment;
  • Donna;
  • Up On the Roof;
  • White Christmas;
  • Hello Happiness.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Drifters

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Drifters

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Drifters вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Drifters залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Drifters для вашого свята.

Видео The Drifters

Як замовити виступ The Drifters? Щоб замовити виступ The Drifters на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Drifters.

Ми рекомендуємо запрошувати The Drifters до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Drifters на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Drifters у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский