Замовити артиста The Hardkiss

The Hardkiss Офіційний сайт агента

The Hardkiss — популярний гурт України, який виступає в жанрі рок-поп-музики. Колектив розпочав свою музичну кар'єру у 2011 р., одразу злетівши на вершину хіт-парадів. Усі композиції учасники гурту пишуть самі. Переклад назви гурту означає жорсткий поцілунок, його музиканти обирали з кількох варіантів за допомогою колег. Нещодавно The Hardkiss було визнано найкращим рок-виконавцем України.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Hardkiss надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія The Hardkiss

  Творчий шлях

  Років як музичний колектив тішить своїми виступами шанувальників. Першу композицію Babylon було записано, коли солістці Юлії Саніній було 18 років. До цього моменту артисти працювали разом із написання музики, потім зважилися на самостійне відтворення композицій. Вони випустили три альбоми: Stones and Honey, Perfection is a Lie, Залізна ластівка, куди увійшли найкращі пісні гурту.

  Найкращі хіти

  1. Helpless.
  2. Жовтень.
  3. PiBiP.
  4. Антарктиди.
  5. In Love.

  Нагороди, номінації

  Музиканти неодноразово були нагороджені престижними преміями за творчу діяльність, а також номінувалися на такі премії:

  • найкращий композитор;
  • відеокліп року;
  • найкращий менеджмент;
  • Dance Parade;
  • найкращий альбом.

  Особливості виступів

  Формат виступів підходить для міських свят, корпоративних вечірок, фестивалів, ювілеїв. Музиканти ретельно готуються перед кожним концертом, враховуючи всі нюанси та побажання замовника. Тому будь-яке свято зі зірками відбувається у форматі яскравого шоу. Замовити колектив можливо в агентстві BnMusic, яка організує та продумає виступ до дрібниць.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Hardkiss

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Hardkiss

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Hardkiss вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Hardkiss залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Hardkiss для вашого свята.

Видео The Hardkiss

Песни The Hardkiss

Як замовити виступ The Hardkiss? Щоб замовити виступ The Hardkiss на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Hardkiss.

Ми рекомендуємо запрошувати The Hardkiss до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Hardkiss на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Hardkiss у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский