Замовити артиста The Hollies

The Hollies Офіційний сайт агента

Британський музичний рок-колектив The Hollies вважається одним із представників так званого «британського вторгнення». У шістдесятих роках група стрімко виборювала високі позиції у світових чартах. Якщо ви хочете, щоб захід пройшов добре, і від нього залишилися лише позитивні враження, запросіть туди The Hollies. Замовити виступ без посередників та переплат можна у нашій агенції.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Hollies надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  The Hollies сформували двох шкільних друзів у 1962 році. До цього вони виступали як учасники інших колективів, але ті були настільки успішними. За довгий час існування гурту випущено понад тридцять студійних альбомів та велику кількість синглів. Часом музиканти намагалися експериментувати та змінювати стиль, але слухачі не гідно оцінили такі зміни. Через це було вирішено повернутись до початкового напрямку.

  Заходи

  Композиції гурту The Hollies стануть чудовим доповненням насамперед тематичних заходів, оформлених у стилі шістдесятих. Драйвові ритми, харизма артистів і мелодії – те, що особливо характеризує їх творчість. Виконавці готові взаємодіяти з гостями корпоративу, приватної вечірки, дня народження та дарують публіці гарний настрій.

  Популярні композиції

  Композиції, виконані групою, здобули популярність серед шанувальників. До найвідоміших композицій відносяться:

  • On A Carousel;
  • Carrie Anne;
  • Look Through Any Window;
  • Away Away Away;
  • If I Needed Someone.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Hollies

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Hollies

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Hollies вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Hollies залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Hollies для вашого свята.

Видео The Hollies

Як замовити виступ The Hollies? Щоб замовити виступ The Hollies на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Hollies.

Ми рекомендуємо запрошувати The Hollies до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Hollies на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Hollies у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский