Замовити артиста The Jacksons

The Jacksons Офіційний сайт агента

"The Jacksons" – американська вокальна група, раніше відома як "The Jackson 5". Найбільшого успіху досягли у 70-х. Їхня музика в жанрі поп, соул, диско та ритм-енд-блюз продовжує підкорювати сучасну публіку. Ви можете замовити виступ артистів на вашому святі, звернувшись до нашої агенції. Ми гарантуємо організацію та проведення заходу на найвищому професійному рівні на вигідних умовах та за привабливою ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Jacksons надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення групи

  Колектив розпочав творчий шлях у 1963 році. Брати Джексон об'єдналися під керівництвом свого батька:

  • Джекі;
  • Тіто;
  • Марлон;
  • Джермейн;
  • Майкл.

  Юні музиканти успішно брали участь у конкурсах, виступали з концертами у рідному штаті Індіана. Кар'єра пішла вгору після підписання контракту з лейблом Motown Records, який спеціалізувався на просуванні афроамериканських музикантів.

  Творчий шлях

  The Jacksons записує серію дуже успішних синглів у 1969 році. Композиції потрапляють на вершини різних хіт-парадів та список престижного Billboard. Зірка американської естради Дайана Росс активно просувала талановитих Джексонов: випуск спільного альбому, участь у телевізійних шоу. Колектив записав кілька десятків альбомів, провів сотні яскравих шоу на різноманітних концертних майданчиках.

  Де виступає гурт

  The Jacksons беруть участь у великих концертах, фестивалях, у різних приватних заходах, корпоративах та тематичних вечірках. Репертуар складається із хітів, створених за весь час творчості:

  • "ABC";
  • "I Want You Back";
  • "This Place Hotel";
  • "Can't Let Her Get Away";
  • "The love you share".

  Виступ легендарних артистів створює затишну, теплу, трохи ностальгічну атмосферу. Музиканти заряджають глядачів неймовірною енергією, позитивними емоціями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Jacksons

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Jacksons

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Jacksons вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Jacksons залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Jacksons для вашого свята.

Видео The Jacksons

Як замовити виступ The Jacksons? Щоб замовити виступ The Jacksons на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Jacksons.

Ми рекомендуємо запрошувати The Jacksons до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Jacksons на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Jacksons у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский