Замовити артиста The Little Ones

The Little Ones Офіційний сайт агента

The Little Ones – це чудовий американський колектив, який виконує неповторну музику в стилях інді-поп та інді-рок. Виступ цієї всесвітньо відомої групи на вашому святі перетворить її на справжню подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Little Ones надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія The Little Ones

  Ця група була заснована у 2006-му році у багатотисячному місті Лос-Анджелесі. У такому місці молодим колективам завжди складно заявити про себе, проте хлопці впоралися із цим завданням просто чудово. Колектив створили два основних учасники групи:

  • Ед Рейс, що виконує роль бас-гітариста та вокаліста,
  • та Ян Морено, гітарист та вокаліст.

  До створення власної групи вони вже грали в іншому колективі, що виконував інді-рок – Sunday's Best. У колективу були свої шанувальники в рідному штаті, які становили основну частину перших його фанатів. Поступово незвичайне поєднання інді-року та інді-попу, яке використовують музиканти цього гурту при написанні своїх пісень, дозволило їм розширити кількість своїх шанувальників і прославитися навіть за океаном. До колективу по черзі приєдналися ще кілька музикантів, які зуміли спільними зусиллями зробити звучання пісень гурту саме таким, за яке гурт полюбили мільйони.

  Чи можна замовити The Little Ones на свято?

  Наша компанія BnMusic виступає в ролі офіційного концертного агента The Little Ones, сайт якого ви зараз переглядаєте. Ми справді можемо запросити артистів до вас на свято. У нас є безпосередні контакти The Little Ones і ми маємо ексклюзивні домовленості про проведення концертів артистів на правах їхнього офіційного промоутера. Ми працюємо без посередників та не беремо комісій за свої послуги, завдяки чому можемо запропонувати нашим клієнтам найдемократичніші ціни артистів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Little Ones

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Little Ones

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Little Ones вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Little Ones залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Little Ones для вашого свята.

Видео The Little Ones

Як замовити виступ The Little Ones? Щоб замовити виступ The Little Ones на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Little Ones.

Ми рекомендуємо запрошувати The Little Ones до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Little Ones на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Little Ones у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский