Замовити артиста The Neighbourhood

The Neighbourhood Офіційний сайт агента

The Neighbourhood (THE NBHD) – молодий американський колектив. Жанр виступів – альтернативний рок. Мрієте зустрітись з артистами на своєму святі? Наше агентство допоможе запросити групу на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Neighbourhood надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Колектив розпочав свою діяльність на музичній ниві у 2011 році. До складу входять: Брендон Фрід, Майкі Маргот, Джеремі Фрідмен, Зак Ебелс, Брендон Фрід. Через рік вони випустили відразу дві міні-пластинки «Thank You», «I'm Sorry…», після чого приступили до запису повноцінного альбому. Перша збірка «I Love You» стала настільки успішною, що увійшла до популярного американського чарту Billboard 200 (найкращі альбоми світу), де зайняла 39 рядок. Світову популярність принесла пісня Sweater Weather, яка в перші ж дні піднялася на перше місце хіт-парадів. Усього було записано 3 альбоми, а також знято 13 кліпів. На сьогоднішній день група часто гастролює та активно займається кар'єрою. Незважаючи на це, артисти не відмовляються порадувати своїх шанувальників та виступити на:

  • корпоративах;
  • днях народження;
  • фестивалях;
  • вечірки.

  Навряд чи можна зустріти людину, яка пішла б з концерту The Neighbourhood з поганим настроєм! Зірки роблять зі свого виступу справжнє свято! Спілкуванню з глядачами вони надають особливої уваги: роздають автографи, фотографуються. У програму включені найвідоміші та абсолютно нові пісні:

  • Noise;
  • A Moment of Silence;
  • When I Get Back;
  • Female Robbery;
  • Softcore.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Neighbourhood

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Neighbourhood

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Neighbourhood вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Neighbourhood залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Neighbourhood для вашого свята.

Видео The Neighbourhood

Як замовити виступ The Neighbourhood? Щоб замовити виступ The Neighbourhood на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Neighbourhood.

Ми рекомендуємо запрошувати The Neighbourhood до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Neighbourhood на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Neighbourhood у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский