Замовити артиста The New Seekers

The New Seekers Офіційний сайт агента

The New Seekers – знаменитий поп-група з Австралії. Вирішили замовити виступ колективу для заходу? Наше букінг-агентство BnMusic допоможе вам. Відмовтеся від зайвих посередників та переплат – нехай свято запам'ятається надовго!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The New Seekers надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Розпад The Seekers, мотивував Кейта Потгера на створення нової фолк-групи в 1969. Частиною колективу стали:

  • Лорі Хіт;
  • Ів Греем;
  • Кріс Баррінгтон;
  • Селлі Греем;
  • Марті Крістіан.

  Основна спрямованістю колективу крім фолк-року – бабблгам-рок. Довгий час музичний гурт працював під лейблом Electra Records.

  Пік кар'єри

  Вже 1971 року колектив став відомий світу. Музиканти посіли друге місце на Євробаченні 1972 року з треком «Beg, Steal or Borrow». Скоротився склад колективу – тепер учасниками стали Пол Лейттон, Лін Пол та Пітер Дойль. Композиція "I'd Like to Teach the World to Sing (In Perfect Harmony)" довго знаходилася на високому рядку чарта-топпера Британії. Загальний тираж платівок із піснями – понад тридцять п'ять мільйонів екземплярів. Їх активно випускала радянська фірма "Мелодія".

  Особливості музики

  Композиції гурту відрізняються цікавим, легким ретро-звучанням. Естетичний жіночий голос, приємні гітарні рифи – треки The New Seekers підкреслять душевну атмосферу фестивалю, корпоративу, дня народження. Музиканти, незважаючи на вік, дуже відкриті – Дізнайтеся про основні умови райдера та замовте виступ колективу, зв'язавшись по телефону. Можете використовувати Telegram, Viber, WhatsApp. Співробітник допоможе з питаннями, що виникли, дасть докладну консультацію.

  • "I'd Like to Teach the World to Sing (In Perfect Harmony)"
  • "We've Got To Do It Now"
  • "Never Ending Song of Love"
  • "It's So Nice (To Have You Home)"
  • "Don't Stop The Music"
  • "Look What They Done to My Song Ma"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The New Seekers

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The New Seekers

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The New Seekers вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The New Seekers залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The New Seekers для вашого свята.

Видео The New Seekers

Як замовити виступ The New Seekers? Щоб замовити виступ The New Seekers на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The New Seekers.

Ми рекомендуємо запрошувати The New Seekers до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The New Seekers на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The New Seekers у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский