Замовити артиста The Outhere Brothers

The Outhere Brothers Офіційний сайт агента

The Outhere Brothers – група, до складу якої входять Кіт "Малік" Мейберрі та Ламар "Хула" Махоун. Хлопці співають пісні на стику хіп-хопу та євроденсу. Це надзвичайне поєднання і зробило їх популярними свого часу. На живих виступах дует радує всіх своєю атмосферою веселощів. Замовте музикантів через агентство BnMusic та забудьте про існування посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Outhere Brothers надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Сходження на музичний олімп

  Коли майбутні зірки зустрілися, вони були далекі від успіху. Кожен із них пробував себе у музиці, але їм чогось не вистачало. Тоді артисти вирішили об'єднатися: Кіт почав писати тексти для гурту, а Ламар займатиметься музичним супроводом. У 1993 році був випущений перший сингл дуету, "Pass the Toilet Paper", який все відразу ж гідно оцінили.

  Пік кар'єри

  По-справжньому популярними репери стали після першого релізу. Він отримав назву "1 Polish, 2 Biscuits & a Fish Sandwich". 2 треки звідти ("Don't Stop (Wiggle Wiggle)" та "Boom Boom Boom") посіли перше місце в Billboard UK. На хвилі успіху був випущений і другий альбом із ще більш яскраво вираженою танцювальною складовою (Party Album). Треки "If You Wanna Party" та "On My Mind" чудово зайшли публіці. Після цього всі чомусь почали забувати про гурт, і навіть останній його альбом не зміг цього виправити. Однак дует сповнений рішучості довести, що їх зарано спустили з рахунків!

  Що, як не сцена

  Хоч і музика для артистів означає багато, вони залишають час і інші справи, крім концертів. Їх можна було почути на телебаченні. У вільний час виконавці виступають як продюсери. Їхня найвідоміша робота в цьому амплуа – "Summertime", виконана DJ Jazzy Jeff і The Fresh Prince.

  Виступи артистів

  Музиканти любителі розкачати танцпол своїми гарячими перформансами. Коли ви почуєте їхні пісні на концерті, ноги самі йдуть у танок. Хлопці на сцені тримаються впевнено, при цьому в кожному їхньому русі видно, як сильно вони люблять шанувальників. Для них не проблема сфотографуватися з кимось чи дати автограф. Перепустка концертів The Outhere Brothers — великий недогляд! Артистів можна побачити і на маленьких рейвах, і на великих вечірках під час свят. Крім того, їхній виступ можна замовити на корпоратив. Незалежно від майданчика, будьте певні, що ці музиканти зроблять все на найвищому рівні.

  Репертуар дуету

  Ми вже писали про те, як артисти люблять своїх фанатів, тому найчастіше на концертах звучать відомі всім хіти, серед яких:

  • Pass the Toilet Paper;
  • Don't Stop (Wiggle Wiggle);
  • Boom Boom Boom;
  • If You Wanna Party;
  • Let's Be-N-Luv.

  Гарантії

  Договори, які ми підписуємо при замовленні, — головна гарантія того, що концерт пройде у вказаному місці та у вказаний час. Якщо це не станеться, ви отримаєте всі гроші у повному розмірі назад.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Outhere Brothers

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Outhere Brothers

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Outhere Brothers вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Outhere Brothers залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Outhere Brothers для вашого свята.

Видео The Outhere Brothers

Як замовити виступ The Outhere Brothers? Щоб замовити виступ The Outhere Brothers на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Outhere Brothers.

Ми рекомендуємо запрошувати The Outhere Brothers до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Outhere Brothers на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Outhere Brothers у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский