Замовити артиста The Rasmus

The Rasmus Офіційний сайт агента

The Rasmus – рок-гурт із Фінляндії, створений у середині 1990-х років. На рахунку хлопців 9 студійних альбомів, за рахунок яких вони завоювали любов фанатів. Замовити виступ колективу можна за допомогою нашого агентства, просто зателефонувавши нам та підписавши згодом договір. Будемо раді відповісти на всі запитання по телефону!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Rasmus надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Лаурі Юленен, Ееро Хейнонен, Паулі Рантасалмі та Ярно Лахті заснували колектив ще 1994 року, ще будучи школярами. Хлопці були не дуже відомі, хоч і отримували схвалення однолітків із Фінляндії. Ситуація докорінно змінилася 1996 року, коли було підписано контакт із фінським відділенням Warner Music. Тоді про групу та її перший міні-альбом “1st” дізналася вся країна. Гурт став популярним у всьому світі з випуском “Dead Letters”. Сингл In the Shadows став справжнім хітом, а кліп крутили по всіх каналах. Композиція досі є найвідомішою піснею, випущеною групою. Енергетика, яку музиканти вклали у неї, просто вражає. Згодом артисти трохи розсудливі, завели сім'ї. Але вони також розривають танцпідлоги найбільших європейських майданчиків і навіть не думають зав'язувати, незважаючи на велику кількість нових захоплень.

  Перелік заходів

  The Rasmus готові виступити і на великих рок-фестивалях як хедлайнер, і на дрібних, але атмосферних концертах у клубах. Часто їх можна побачити на сцені під час свят. За рахунок великого досвіду музиканти скрізь почуваються як риба у воді.

  Переваги виступів:

  • The Rasmus – дуже різнопланова група. У її репертуарі пісні, які вразять будь-кого.
  • Колектив любить поспілкуватися з шанувальниками, заспівати на біс і навіть пожартувати з них.
  • Артисти влаштовують фото- та автограф-сесії.
  • Навіть не знаючи текстів композицій гурту, важко не отримати від виступів задоволення.

  Порядок оплати

  До підписання договору необхідно зробити передоплату. Вона становить половину від усієї суми. У день безпосередньо виступу потрібно віддати решту.

  Гарантії

  Ми підписуємо договори із клієнтами, юридично захищаючи їх. Якщо через будь-які обставини музиканти не зможуть приїхати, всю суму буде повернуто.

  Найвідоміші пісні:

  • In the shadows;
  • 1st;
  • First day of my life;
  • Funeral song;
  • Живучи в світі без вас.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Rasmus

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Rasmus

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Rasmus вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Rasmus залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Rasmus для вашого свята.

Видео The Rasmus

Як замовити виступ The Rasmus? Щоб замовити виступ The Rasmus на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Rasmus.

Ми рекомендуємо запрошувати The Rasmus до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Rasmus на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Rasmus у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский