Замовити артиста The Sweet

The Sweet Офіційний сайт агента

Ікона глем-року, гурт із топової рок-десятки всіх часів та народів, легендарна The Sweet святкує 50-річчя. Рокери активно гастролюють, але попри щільний концертний графік знайдуть час для зустрічі з вами. Про це подбає наша агенція. Ми зв'яжемося з музикантами, обговоримо та узгодимо організаційні питання – місце та час проведення, гонорар, райдер артистів. Все що від вас потрібно – своєчасно замовити виступ The Sweet у BnMusic, щоб зробити незабутнім ваш корпоратив, весілля чи клубну вечірку у стилі рок.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Sweet надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Гурт The Sweet був організований у Лондоні в 1968 році з молодих талановитих музикантів, яким судилося стати кумирами глем-руху 70-х. У пошуках своєї неповторної манери виконання, рокери захоплено експериментували, жонглюючи стилями, образами, жанрами – Bubblegum rock, Country, Glam rock, Classic rock, Hard rock. Найвище визнання у міжнародних рейтингах отримали хітові композиції Sweet, замішані на хард-рок та бабблгам-рок. Нетленки гурту "Ballroom Blitz", "Blockbuster", "Hell Raiser" досі зривають шквал оплесків на концертах.

  Золотий склад The Sweet, який приніс світову славу гурту:

  • Браян Коннолі – вокал;
  • Стів Пріст – бас-гітара, вокал;
  • Енді Скотт – клавішні, гітара, вокал;
  • Мік Такер – ударні, вокал.

  Яскраві, харизматичні, одержимі сценою, вони працювали на найкращих європейських рок-майданчиках. Грали забійний, енергійний, щільний рок. З кінця 70-х команда неодноразово змінювала свій склад. Пішли з життя рок-ідоли 60х – 70-х Браян Коннолі та Мік Такер. Але енергійні Стів Пріст та Енді Скотт все ще в строю. Продовжують радувати своїх фанатів зірковими хітами та драйвовими новинками. Кавер-версії композицій The Sweet звучать на концертах багатьох зіркових виконавців та у саундтреках до фільмів. The Sweet відкриті до спілкування, активно контактують із залом для глядачів під час виступів, позують для фото. Спілкування у VIP-форматі передбачає знайомство з рокерами у приватній обстановці та доступ до святих святих – до саундчеку. Серед найбільш популярних композицій The Sweet:

  • Blockbuster
  • Action
  • AC-DC
  • Fox on the Run
  • Sweet FA
  • Love Is Like Oxygen
  • Set Me Free
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Sweet

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Sweet

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Sweet вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Sweet залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Sweet для вашого свята.

Видео The Sweet

Як замовити виступ The Sweet? Щоб замовити виступ The Sweet на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Sweet.

Ми рекомендуємо запрошувати The Sweet до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Sweet на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Sweet у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский