Замовити артиста The Three Degrees

The Three Degrees Офіційний сайт агента

The Three Degrees – популярне американське тріо, що виступає у жанрах – соул, поп, R&B. Понад півстоліття тому колектив розпочав свою діяльність, яка триває й донині. Бажаєте зробити незабутнє свято для себе та гостей? Наше агентство допоможе запросити зірок на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Three Degrees надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  До початкового складу групи входили: Linda Turner, Fayette Pickney, Shirley Porte. Потім його повністю змінили: Хелен Скотт, Джанет Джонс, Валері Холідей. Першу славу гурт отримав після виходу першої пісні «Maybe», яку раніше виконували артисти The Chantels. Цікаве виконання в оригінальному танцювальному стилі настільки сподобалося слухачам, що хіт крутили на кожній дискотеці. За музичну кар'єру було записано 13 платівок, багато з яких було удостоєно звання золотих: New Dimensions, International, Album of Love. На сьогодні склад трохи змінився, замість Джаннет Джонс виступає Фредді Пулл. Постійні гастролі країнами світу займають багато часу, але колектив все ж таки встигає брати участь і на таких заходах, як:

  • міські свята;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • вечірки.

  Будь-який концерт за участю цього тріо – справжня дискотека. Артистки із задоволенням спілкуються зі своїми шанувальниками, якими є не лише дорослі люди, а й молодь. Програми продумані так, що на них звучать нові твори та найпопулярніші хіти минулих років:

  • I Do Take You;
  • Who Is She and What Is She to You;
  • Get Your Love Back;
  • Gonna Give You My Heart This Christmas;
  • The Runner Rerecorded.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Three Degrees

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Three Degrees

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Three Degrees вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Three Degrees залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Three Degrees для вашого свята.

Видео The Three Degrees

Як замовити виступ The Three Degrees? Щоб замовити виступ The Three Degrees на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Three Degrees.

Ми рекомендуємо запрошувати The Three Degrees до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Three Degrees на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Three Degrees у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский