Замовити артиста The Trammps

The Trammps Офіційний сайт агента

Американський гурт «The Trammps» зробить ваше свято незабутнім. Запальна музика в стилі "диско" ідеально підійде для танців. Замовте виступ артистів у BnMusic – і вам не доведеться переплачувати, звертаючись до посередників. Ми готові допомогти вам та надати персональну консультацію при виникненні питань.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Trammps надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Американський гурт «The Volcanos» з'являється у 60-ті. Колектив встигає змінити назву спочатку на The Moods, потім стає The Trammps Фронтменом довгий час був Джиммі Елліс. Вже у 70-ті група організовує перші гастролі. Дебютний сингл "Zing! Went The Strings of My Heart" потрапляє до R&B-чарту США 1972 року. Перші записи випускаються під лейблом Buddah Records.

  Розквіт кар'єри

  Навіть перші записи колективу мали популярність:

  • "Hold Back The Night" – зайняв високі позиції чартів US Hot 100 і Billboard R&B.
  • "Disco Inferno" – був нагороджений премією Grammy, довгий час перебував на одинадцятому рядку Billboard Hot 100.
  • "Starvin'", "Body Contact Contract" зайняли перший рядок чарту UK Dance Club Songs.

  Поступово популярність музикантів зійшла нанівець. Зараз колектив розпався на два окремі, але обидва склади продовжують виступати та записувати пісні.

  Особливості виконуваної музики

  Диско – універсальна музика, що підходить для будь-якого заходу. «Trammps» готові виступити, наприклад, на ретро-вечірці, корпоративі, відкритті ресторану чи бару. Запальні мотиви швидко піднімуть настрій публіці.

  Пісні:

  • Disco Inferno
  • Dancing Machine
  • Rubber Band
  • Hold Back the Night
  • Forget Me Nots
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Trammps

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Trammps

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Trammps вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Trammps залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Trammps для вашого свята.

Видео The Trammps

Як замовити виступ The Trammps? Щоб замовити виступ The Trammps на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Trammps.

Ми рекомендуємо запрошувати The Trammps до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Trammps на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Trammps у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский