Замовити артиста The Vamps

The Vamps Офіційний сайт агента

The Vamps – популярний інді-поп гурт із Великобританії. Агентство BnMusic допоможе насолодитися творчістю улюбленого гурту на вашому святі. Організуємо виступи The Vamps без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Vamps надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  У 2012 році хлопці з Великобританії вирішили створити інді-поп-групу. Всесвітню популярність учасники The Vamps змогли знайти записуючи кавери на відомі композиції. Ютуб-канал молоді вже наприкінці 2012 року переглядала велику кількість користувачів відео сервісу. Прокинувшись якось популярними, молодики почали рухатися далі. Першим музичним треком, який належав гурту, стала пісня Can We Dance. The Vamps презентували композицію 29 вересня 2013 року. Сінг мав успіх: за результатами голосування слухачів він дістався другого рядка в рейтингу британського чарту. Пісня Wild Heart, яка трохи не дотягнула до успіху першого синглу, була випущена 18 січня 2014 року. У музичному чарті у Великій Британії «Wild Heart» розташувалася на третій позиції.

  Сумежні області

  Продовжуючи музикою, хлопці з гурту The Vamps вирішили організувати власну копію звукозапису. У лейбла поки що немає назви, але вже є клієнти. Першим, хто почав співпрацювати з лейблом, став гурт The Tide.

  Концертна діяльність

  The Vamps ведуть активну концертну діяльність. Виступи гурту відрізняються жвавістю та позитивом. Молоді люди виїжджають на вечірки, свята, корпоративи. Відомі треки The Vamps:

  • Can We Dance;
  • Wild Heart;
  • Last Night.
  • Somebody To You.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Vamps

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Vamps

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Vamps вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Vamps залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Vamps для вашого свята.

Видео The Vamps

Як замовити виступ The Vamps? Щоб замовити виступ The Vamps на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Vamps.

Ми рекомендуємо запрошувати The Vamps до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Vamps на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Vamps у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский