Замовити артиста The Whitney Houston Hologram Tour

The Whitney Houston Hologram Tour Офіційний сайт агента

Минуло вже близько дев'яти років з моменту смерті знаменитої американської виконавиці піп, ритм-н-блюз та соул-хітів Вітні Х'юстон, а співачка продовжує виступати на сцені, щоправда, вже у вигляді голограми. Сучасні технології дають змогу створити ефект присутності на справжньому концерті. Наше агентство пропонує організувати такий голографічний виступ на вашому заході.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Whitney Houston Hologram Tour надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Опис

  Ще в дитинстві Вітні була оточена музикою: її мама та тітка співали соул та госпел. Сама дівчинка в 11 років співала у церковному хорі, а пізніше потрапляє до бек-вокалістки до відомої американської співачки Чаке Хан. У 80-х роках у Вітні з'являються перші контракти з лейблами. У співпраці з одним із них виходить її дебютний альбом. Дівчину швидко відзначають та починають запрошувати на різні телепередачі, концерти та фестивалі. Через один рік альбом став найбільш продаваним у США, а критики назвали її голос найчудовішим. За час своєї творчої кар'єри Вітні випустила 7 студійних платівок, безліч синглів і відео.

  Заходи

  The Whitney Houston Hologram Tour можна назвати новим типом театралізованого дійства, який покликаний створити диво в залі. Вітні Х'юстон відрізнялася особливою харизмою та емоційністю, і це важко передати у новому форматі. Проте організатори намагаються у такий спосіб зберегти спадщину великої співачки. У шоу беруть участь танцюристи та бек-вокалісти, щоб відтворити ефект живого виступу.

  Відомі композиції

  Серед найбільш відомих хітів Whitney Houston, які виконуються в рамках цього туру, можна відзначити:

  • Higher Love;
  • I Will Always Love You;
  • I Wanna Dance;
  • Run to You;
  • How Will I Know.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Whitney Houston Hologram Tour

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Whitney Houston Hologram Tour

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Whitney Houston Hologram Tour вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Whitney Houston Hologram Tour залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Whitney Houston Hologram Tour для вашого свята.

Видео The Whitney Houston Hologram Tour

Як замовити виступ The Whitney Houston Hologram Tour? Щоб замовити виступ The Whitney Houston Hologram Tour на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Whitney Houston Hologram Tour.

Ми рекомендуємо запрошувати The Whitney Houston Hologram Tour до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Whitney Houston Hologram Tour на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Whitney Houston Hologram Tour у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский