Замовити артиста Thea Austin

Thea Austin Офіційний сайт агента

Теа Остін (Thea Austin) – поп-співачка, а також автор пісень з Америки. Замовити живий вокал від Теї на своє свято можна через наше букінг-агентство.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Thea Austin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Перші кроки

  Артистка почала займатися вокалом із підліткового віку – вона була фронтменом кількох музичних гуртів. Познайомившись із колишнім солістом гурту «SNAP!», Тея вирушає до Німеччини для роботи над альбомом «The Madman's Return» – виконує вокальні партії, пише тексти. Потім дівчина розпочинає перше турне.

  Розквіт кар'єри

  Вже 1992 року Тея відкриває концерт Майкла Джексона. Треки виконавиці стають популярними серед мешканців Німеччини, Британії, Італії, інших країн Європи. Співачка активно дає концерти. Пісні "Rhythm Is a Dancer", "Colour Of Love soared" займають високі позиції чарту Billboard. 1993 рік, коли Тея залишає групу. За всю свою кар'єру артистка отримала:

  • п'ять золотих альбомів;
  • один платиновий альбом;
  • п'ять премій Grammy.

  Співачка успішно зібрала понад 120 тисяч людей на свій виступ, що відбувся на території Гайд-парку. Пісні дівчини можна почути під час перегляду фільму «Секс у великому місті», телевізійної передачі «Queer As Folk»

  Особливості стилістики пісень Теї Остін

  Електронні музичні композиції жанру «поп» – гарний вибір для яскравої вечірки. Під час концерту дівчина товариська, енергійна, багато уваги приділяє публіці. Живий вокал Теї урізноманітнить захід, залишивши у гостей лише позитивні враження. Уточніть подробиці, зв'язавшись особисто.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Thea Austin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Thea Austin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Thea Austin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Thea Austin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Thea Austin для вашого свята.

Видео Thea Austin

Як замовити виступ Thea Austin? Щоб замовити виступ Thea Austin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Thea Austin.

Ми рекомендуємо запрошувати Thea Austin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Thea Austin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Thea Austin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский