Замовити артиста Thomas Nevergreen

Thomas Nevergreen Офіційний сайт агента

В атмосфері хіта Since You've Been Gone у виконанні датського співака Томаса Невергріна закохані зустрічаються, закохуються, розлучаються і назавжди залишають у серцях ніжність взаємин. Глядача аудиторія закохалася у виконавця Thomas Nevergreen за витончену скандинавську зовнішність, проникливий вокал та чуттєвий ліризм.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Thomas Nevergreen надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Томас Невергрін. Рубіж успіху співака

  Датчанина Томаса Крістіанеса, який народився 12 листопада 1969 року в портовому містечку Орхус Королівства Данія, музична спільнота та багатомільйонна аудиторія глядачів вперше побачили в 2010 році на пісенному змаганні «Євробачення». Пісенний дует із Томасом Крістіансеном та Крістіною Шані представив на телевізійному форумі композицію «In a moment like this» від Королівства Данії. Кордоном успіху у творчості естрадного виконавця став хіт Since You've Been Gone. Спочатку Томас пов'язував творчу долю з музичним проектом N'evergreen і планував підкорювати музичні вершини чартів разом із Якобом Йохансеном, але доля піднесла інший сценарій. Якоб напередодні випуску пісні розірвав стосунки із проектом. Доля піднімає ставки для наполегливих. Хіт-парад MTV у Росії та музичні чарти СНД підкорилися наполегливості скандінава та принесли співакові глядацьке обожнення. Під псевдонімом Thomas Nevergreen глядачі полюбили данця Томаса Крістіансена.

  Як замовити Thomas Nevergreen на свято

  Замовляти концертний виступ Томаса Невергріна на свято приватного характеру без посередників необхідно в офіційних представництвах датського співака. У травні 2017 року наше букінг-агентство оформило домовленості з виконавцем Thomas Nevergreen на представництво інтересів співака на офіційному рівні. При зверненні замовника в агентство заявка на участь Томаса Невергріна у приватному святковому дійстві розглядається та узгоджується зі співаком протягом 22 хвилин. Після консультацій замовника онлайн-менеджером агентства та укладання букінг-контракту дата концертного виступу Thomas Nevergreen вноситься до офіційного концертно-гастрольного графіку датського виконавця. Для ефективності вирішення оперативних завдань букінгу та концерту Томаса Невергріна за умов приватного святкування агентством визначається персональний тур-менеджер замовлення.

  Чек-лист запрошення Thomas Nevergreen на свято без посередників:

  • звернення клієнта до офіційного представництва співака – агентство Bnmusic;
  • консультації з питань букінгу;
  • аналіз та погодження з Томасом Невергріном пунктів технічного райдера та позицій побутових вимог;
  • укладання букінг-контракту та внесення дати свята до гастрольного туру Thomas Nevergreen;
  • виплата Томасу Невергріну першої частини гонорару
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Thomas Nevergreen

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Thomas Nevergreen

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Thomas Nevergreen вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Thomas Nevergreen залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Thomas Nevergreen для вашого свята.

Як замовити виступ Thomas Nevergreen? Щоб замовити виступ Thomas Nevergreen на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Thomas Nevergreen.

Ми рекомендуємо запрошувати Thomas Nevergreen до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Thomas Nevergreen на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Thomas Nevergreen у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский