Замовити артиста Three Days Grace

Three Days Grace Офіційний сайт агента

Легендарний канадський гурт, який виступає з 1997 року в жанрі альтернативної музики. Зали на виступах цих музикантів завжди виявляються заповненими завдяки драйву, який передають публіці учасники колективу. Ми можемо надати послуги Three Days Grace без участі посередників та супутніх переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Three Days Grace надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Освіта групи та визнання

  Історія команди розпочалася зі створення п'ятьма школярами гурту, який незважаючи на випуск альбому, не зміг здобути популярності у молоді. Але у 1997 році все змінилося, і музиканти перебралися з провінційного містечка до Торонто, де до хлопців приєднався відомий продюсер Гефін Браун. З його допомогою колектив записав перший альбом під назвою Three Days Grace, який відразу ж вирвався на вершини чартів. Найбільшу популярність здобула пісня I Hate Everything About You, кліп на яку вже набрав понад 240 мільйонів переглядів на YouTube. Вийшовши на пік, артисти не впали на дно, як часто буває з рок-артистами. Навпаки, команда представила ще кілька успішних платівок із хітовими піснями, які досі залишаються в головах відданих фанатів. Успіху досягли композиції Pain, а також Never Too Late з другої платівки.

  Атмосфера на концертах

  Колектив успішно гастролює у всьому світі. На їхніх концертах зал завжди забитий, тому що той драйв, який здатні передати учасники гурту, неможливо застати на інших виступах. Тому хлопці люблять спілкуватися з публікою зі сцени та чекають на запрошення на корпоративні заходи та фестивалі.

  Відомі композиції:

  • I Hate Everything About You;
  • Pain;
  • Animal I Have Become;
  • Never Too Late;
  • Break.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Three Days Grace

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Three Days Grace

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Three Days Grace вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Three Days Grace залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Three Days Grace для вашого свята.

Видео Three Days Grace

Як замовити виступ Three Days Grace? Щоб замовити виступ Three Days Grace на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Three Days Grace.

Ми рекомендуємо запрошувати Three Days Grace до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Three Days Grace на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Three Days Grace у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский