Замовити артиста Тик

Тик Офіційний сайт агента

Гурт «ТІК» – популярний український колектив. Жанр виступів: фолк-панк, фолк-рок, панк-рок. Назва колективу скорочена, походить від слів «тверезість і культура». Мрієте влаштувати грандіозне свято із виступом улюблених артистів? Наше агентство вам допоможе запросити зірок на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "ТИК" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Офіційною датою заснування музичного колективу вважається їхній перший вихід на сцену — літо 2005 року. Перша пісня, яка стала початком успіху, вийшла того ж року і одразу піднялася на перші місця радіостанцій країни – «Олені». Це був спільний запис із знаменитим артистом Ляпісом Трубецьким. Через кілька років вийшов дебютний альбом під назвою «ЛітераДура», він став настільки популярним, що колектив організував концертний тур Україною з однойменною його назвою. Всього було записано 3 альбоми та знято 7 кліпів на найкращі твори. Склад гурту кілька разів змінювався, на сьогоднішній день його репрезентують: Віктор Бронюк, Віктор Голяк, Євген Зиков, Владислав Хмарський, Вікторія Газіна, Олександр Щур, Олександр Клименко, Сергій Шамрай. Якщо є час, не зайнятий гастролями, артисти ніколи не відмовляються виступити на таких заходах, як:

  • фестивалі;
  • ювілеї;
  • вечірки;
  • корпоративи;
  • весілля.

  Будь-який концерт продумується зірками до дрібниць. Вони завжди раді зустрічі з шанувальниками, хоча поводяться з ними трохи стримано.

  На заходах звучать нові хіти та пісні минулих років:

  • Памаранчеві сні;
  • Для матері;
  • Good bye, girls;
  • SOSюра;
  • Вчителька.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тик

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "ТИК"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "ТИК" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "ТИК" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "ТИК" для вашого свята.

Видео Тик

Як замовити виступ группы "ТИК"? Щоб замовити виступ группы "ТИК" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "ТИК".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "ТИК" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "ТИК" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "ТИК" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский