Замовити артиста Тимур Мирошниченко

Тимур Мирошниченко Офіційний сайт агента

Тимур Мірошниченко – є одним із найзнаменитіших професійних провідних та коментаторів в Україні. Його досвід у веденні заходів та здатність тримати на собі всю увагу дозволить провести ваш захід на найвищому рівні. Замовити виступ Тимура Мірошниченка можна в нашій агенції без додаткових переплат та сірих посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Тимур Мирошниченко надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Свій професійний шлях Тимур розпочав у 2009 році, де був одразу ж запрошений на більше ток-шоу «Дитяче Євробачення». Разом із популярною ведучою та співачкою Ані Лорак, Тимур провів захід на найвищому рівні, отримавши своє перше зізнання від аудиторії та молодих артистів. Через кілька років Тимур був повторно запрошений ведучим на «Дитяче Євробачення», де за допомогою своєї харизми завоював ще більше уваги та слави, після чого Тимур став частим гостем на всіх світських заходах як коментатор чи ведучий.

  Пік слави артиста

  Пік популярності шоумена припав на 2011 рік. Тоді Тимур коментував «Євробачення». У першому півфіналі заходу трапилися технічні негаразди, про які у майбутньому сам Тимур негативно висловився. Але все ж таки ведучий незважаючи на проблеми зі звуком та обладнанням зміг гідно провести шоу. Із цього моменту вже ніхто не сумнівався у професіоналізмі артиста.

  У чому ще досяг успіху

  У 2017 році Тимур був ведучим Євробачення 2017, де виступав разом із такими зірками як Олександром Скичком та Володимиром Остапчуком. На даний момент у Тимура 15 проведених конкурсів та тисячі шанувальників. Тимур Мірошниченко найчастіше виступає як основний ведучий на:

  • Корпоративи.
  • Фестивалях.
  • Великі свята та вечірки.

  Запросивши шоумена на свято, він триматиме всю увагу на собі, створюючи дружню атмосферу за допомогою жартів та своєї харизми.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тимур Мирошниченко

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Тимур Мирошниченко

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Тимур Мирошниченко вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Тимур Мирошниченко залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Тимур Мирошниченко для вашого свята.

Як замовити виступ Тимур Мирошниченко? Щоб замовити виступ Тимур Мирошниченко на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Тимур Мирошниченко.

Ми рекомендуємо запрошувати Тимур Мирошниченко до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Тимур Мирошниченко на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Тимур Мирошниченко у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский