Замовити артиста Tiziano Ferro

Tiziano Ferro Офіційний сайт агента

Tiziano Ferro – один із найпопулярніших співаків Італії. У 2004 році був визнаний найкращим артистом країни. Жанр – соул, R&B, поп. Хочете урізноманітнити своє свято живим виступом співака? Наше агентство допоможе запросити його на будь-який захід без переплат, а також посередницьких компаній.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tiziano Ferro надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Активно займатися музикою співак став ще раннім дитинством. На новий рік йому подарували іграшковий синтезатор, і з 5 років він почав складати на ньому музику, а потім і слова до своїх пісень. Два твори, які він зміг вигадати в 7 років «Небеса», «Очі» увійшли до його альбому під назвою «Nessuno è solo». У 16-річному віці він став учасником держтел-хору, а згодом працював диктором на радіостанціях рідного міста Латина. Перший альбом "Rosso relativo" вийшов у 2001 році, до нього увійшла одна з найвідоміших пісень "Xdono". Завдяки їй платівка була розпродана у кількості понад мільйон екземплярів. Загалом співак записав 6 альбомів. Артист активно продовжує свою музичну діяльність, часто гастролює зі своїми програмами. У вільний час він не проти виступити на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • весілля;
  • ювілей;
  • корпоративи.

  На концертах він поводиться трохи стримано і рідко спілкується з шанувальниками. Але після заходу з радістю фотографується і роздає автографи всім бажаючим глядачам. У його програми входять пісні минулих років та абсолютно нові композиції:

  • Imbranato;
  • Sere Nere;
  • 0 Piegamenti!;
  • Xverso;
  • Paura non ho.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tiziano Ferro

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tiziano Ferro

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tiziano Ferro вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tiziano Ferro залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tiziano Ferro для вашого свята.

Видео Tiziano Ferro

Як замовити виступ Tiziano Ferro? Щоб замовити виступ Tiziano Ferro на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tiziano Ferro.

Ми рекомендуємо запрошувати Tiziano Ferro до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tiziano Ferro на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tiziano Ferro у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский