Замовити артиста Tokio Hotel

Tokio Hotel Офіційний сайт агента

Група «Tokio Hotel» – найбільш ексцентричний представник у жанрі електро-поп та глемрок на сучасній сцені. Висока якість музики, автентичний звук та харизма зробили цих німецьких хлопців кумирами мільйонів. У вас є чудова можливість замовити виступ артистів у нашій агенції. Ми готові взяти на себе весь клопіт з організації та проведення такого заходу на взаємовигідних умовах та за прийнятними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tokio Hotel надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної кар'єри

  Група починає свою історію з 2001 року, коли брати Білл і Том Каулітц заснували колектив Devilish. До підлітків приєдналися Георг Лістинг (бас), Густав Шефер (барабани) та музиканти починають виступати у місцевих клубах Магдебурга. На одному з концертів їх помітив продюсер Петер Хоффман і запропонував співпрацю. Група змінює назву і незабаром виходить дебютна платівка Schrei, яка приносить першу національну премію.

  Пік популярності

  «Tokio Hotel» стає однією з найпопулярніших груп у Європі. Вихід нових альбомів зміцнює їхній успіх. Вони гастролюють Америкою, Японією та європейськими містами, збираючи багатотисячні зали. Група записала понад десяток дисків. Продажі їх альбомів досягли позначки 10 мільйонів екземплярів, а в 68 країнах стали платиновими.

  Де виступають музиканти

  Формат гурту підійде для масштабного концерту, фестивалю, масових міських заходів. "Tokio Hotel" може виступити і для невеликої аудиторії: вечірка, корпоратив. У трек-лист входять композиції з різних альбомів:

  • "Durch den Monsun";
  • "Spring Nicht";
  • "Hurricanes and Suns";
  • "Melancholic Paradise";
  • "Feel It All".

  Концерт «Tokio Hote»l – це завжди шоу світового рівня за якістю звуку та світлооформлення. Музиканти відкриті для контакту з публікою: жартують, підбадьорюють зал. Після виступу можна зробити селфі із зірками та взяти у них автограф.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tokio Hotel

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tokio Hotel

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tokio Hotel вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tokio Hotel залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tokio Hotel для вашого свята.

Видео Tokio Hotel

Як замовити виступ Tokio Hotel? Щоб замовити виступ Tokio Hotel на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tokio Hotel.

Ми рекомендуємо запрошувати Tokio Hotel до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tokio Hotel на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tokio Hotel у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский