Замовити артиста Tom Odell

Tom Odell Офіційний сайт агента

Tom Odell – популярний британський співак, композитор, музикант. Жанр виступів – альтернативний рок, інді-поп, інді-рок. Повне ім'я – Tom Peter Odell. Мрієте зустрітись з артистом на своєму святі? Наше агентство радо допоможе запросити кумира на будь-який захід без переплат і посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tom Odell надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Співак почав активно займатися музикою у 18 років. Пробував вступити до музичного коледжу, але провалив вступні іспити. Потім почав просувати свою творчість самостійно, паралельно працюючи барменом. В одному з виступів його помітила Лілі Аллен, яка надалі і допомогла йому вийти на велику сцену. У 2012 році вийшла перша платівка, під назвою «Songs from Another Love», у перекладі означає «пісні з іншого кохання». Треки з цього альбому стали крутитися не лише на радіо, а й на телебаченні. Хіт "Another Love" використовував канал ВВС для однієї зі своїх рекламних кампаній. Через кілька років артиста було визнано одним із найперспективніших музикантів сучасності та нагороджено «Brits Critics' Choice Award 2013». Усього було записано 4 платівки. Незважаючи на дуже щільний гастрольний графік, співак часто погоджується взяти участь у таких заходах, як:

  • вечірки;
  • міські свята;
  • дні народження;
  • корпоративи;
  • фестивалі.

  Зірка досить серйозно ставиться до своєї роботи та завжди готується до виступів. Жоден концерт не обходиться без спілкування з шанувальниками, виходів до зали, фотосесій та роздачі автографів. Кожна програма містить не тільки найкращі твори, але й нові композиції:

  • Another Love;
  • I Think It's Going to Rain Today;
  • You're Gonna Break My Heart Tonight;
  • Half As Good As You;
  • Jubilee Road.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tom Odell

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tom Odell

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tom Odell вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tom Odell залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tom Odell для вашого свята.

Видео Tom Odell

Як замовити виступ Tom Odell? Щоб замовити виступ Tom Odell на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tom Odell.

Ми рекомендуємо запрошувати Tom Odell до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tom Odell на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tom Odell у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский