Замовити артиста Tom Walker

Tom Walker Офіційний сайт агента

Tom Walker – популярний співак та автор пісень, яскравий представник сучасної британської музики. Маючи унікальний тембр голосу і бездоганний музичний смак, він створив свій оригінальний еклектичний стиль — поєднання поп-року з елементами хіп-хопу, блюзу та реггі. Виступ Тома Уокера зробить ваш захід по-справжньому знаковою та незабутньою подією. Ми гарантуємо вигідні умови букінгу, оперативність та якість.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tom Walker надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Том Вокер народився в Шотландії в 1991 році. Його музичний смак сформувався багато в чому завдяки батькові-меломану, музична колекція якого тяглася від Боба Марлі та BB King до Prodigy та Muse. Том з дитинства грав на гітарі, згодом освоїв бас-гітару, фортепіано та ударні інструменти.

  Успіх музичної кар'єри

  Випуск синглу «Leave A Light On» у 2018-му започаткував стрімке сходження молодого виконавця до вершини слави. Композиція досягла платинового статусу у більш ніж 20 країнах та потрапила на перше місце у багатьох світових хіт-парадах. Реліз дебютного альбому через рік затвердив Уокера як музиканта світового рівня.

  Де виступає артист

  Музика Тома Уокера універсальна і знаходить відгук у публіки незалежно від національності, статі та віку. Його концерти відбуваються у всіх куточках світу, як на великих сценічних майданчиках, так і в неформальній атмосфері клубного виступу чи приватної вечірки. Сет-лист концерту:

  • Fade Away;
  • Be Myself;
  • Not Giving In;
  • Karma;
  • Now You're Gone;
  • Angels.

  Артист насолоджується можливістю бути на сцені та отримує задоволення від спілкування з публікою. Він підбадьорює і веселить глядачів, репрезентує кожну свою пісню, розповідаючи передісторію її створення.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tom Walker

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tom Walker

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tom Walker вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tom Walker залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tom Walker для вашого свята.

Видео Tom Walker

Як замовити виступ Tom Walker? Щоб замовити виступ Tom Walker на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tom Walker.

Ми рекомендуємо запрошувати Tom Walker до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tom Walker на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tom Walker у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский