Замовити артиста Tones And I

Tones And I Офіційний сайт агента

Tones And I за кілька років скорила музичний Олімп своїми вибуховими хітами. Музика стилю електропоп сьогодні трендова, і дівчина з оригінальним вокалом вирвалася в топ вже з першою композицією власного твору. Ми запросимо унікальну співачку на ваш захід, який стане незабутнім шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tones And I надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Ще нещодавно про Тоунс енд Ай мало хто чув. Але талант плюс цілеспрямованість допомогли Тоні Вотсон (так насправді звуть виконавицю) очолити верхні сходи австралійських чартів. З дитинства їй подобалося по-новому відчувати звуки звичних інструментів – гітари, фортепіано, барабанів. Драм-машина для створення нових тембрів стала найкращим подарунком батьків. Кавер-версії відомих треків зазвучали зовсім інакше. Перший сингл «Джонні, біжи!», викладений на інтернет-каналі, приніс несподіваний успіх, окрилив, підштовхнувши до життєвих змін. Watson більше не працює продавцем, даючи клубні концерти лише вечорами, а повністю віддається творчості, беручи участь у вуличних виставах, збираючи армію фанатів. За кілька місяців народжуються нові твори. «Мавпочка, що танцює», підкорює вершини музпарадів, звучить по радіо, ТБ, їй надають золотий статус. Наступними стають "Ніколи не бачив дощ", "Діти йдуть". Сцена вокалістки – відкриті майданчики, фестивалі, на неї чекають як бажану гостю телеканали, радіостанції. Квитки осінніх гастролей в Австралії та Європі були розпродані за два дні!

  Специфіка виступів

  Toni – товариська людина, під час виконання пісень оточена шанувальниками, разом з усіма рухається, танцює, їй не властива зарозумілість. Будучи «своєю» у молоді, прикрасить будь-яку вечірку чи корпоратив. Популярні шлягери:

  1. "Johnny Run Away";
  2. "Dance Monkey";
  3. "Never Seen the Rain";
  4. "The Kids are Coming".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tones And I

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tones And I

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tones And I вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tones And I залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tones And I для вашого свята.

Видео Tones And I

Як замовити виступ Tones And I? Щоб замовити виступ Tones And I на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tones And I.

Ми рекомендуємо запрошувати Tones And I до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tones And I на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tones And I у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский