Замовити артиста Tony Hadley

Tony Hadley Офіційний сайт агента

Тоні Хедлі – британський співак, володар гарного бархатистого чоловічого вокалу. У 80-х був учасником популярного гурту «Spandau Ballet». У нашій агенції можна замовити виступ артиста на вашому заході. Ми працюємо безпосередньо з агентом співака, і пропонуємо конкурентні ціни та вигідні умови букінгу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tony Hadley надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Tony Hadley народився у Лондоні 1960 року. У дитинстві захоплювався спортом – футбол, верхова їзда, танці на льоду. У підлітковому віці зацікавився музикою. Особливо вразила Тоні творчість класиків американської естради Френка Сінатри, Джонні Метіса. Першим вокальним успіхом стала перемога на місцевому конкурсі.

  Фронтмен "Spandau Ballet"

  Слава та визнання прийшли до музиканта у проекті «Spandau Ballet». Група – яскравий представник жанру "new wave", що випустив безліч хітів. Гурт досяг піка популярності в 1983 році, випустивши альбом True. Великий трек посів перше місце у Великій Британії і потрапив до п'ятірки найкращих у США.

  Сольна кар'єра

  У 1992 році вийшов перший сольний альбом Тоні The State of Play. Хедлі активно співпрацював із іншими музикантами. Він брав участь в оркестровому турне з Джо Кокером, грає разом з Елісом Купером, Джоном Андерсоном, Полом Янгом. У 1999 році Алан Парсон запросив Хедлі для запису альбому The Time Machine.

  Де виступає Tony Hadley

  Музикант бере участь у заходах різного формату. Його можна запросити як на масштабний фестиваль, так і приватну вечірку. На концертах співак виконує старі хіти та нові пісні:

  • True;
  • Через Barricades;
  • Gold;
  • Tonight Belongs to Us;
  • Lost in Your Love;
  • Save a Prayer.

  Тоні Хедлі порадує любителів якісної музики та гарного чоловічого вокалу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tony Hadley

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tony Hadley

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tony Hadley вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tony Hadley залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tony Hadley для вашого свята.

Видео Tony Hadley

Як замовити виступ Tony Hadley? Щоб замовити виступ Tony Hadley на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tony Hadley.

Ми рекомендуємо запрошувати Tony Hadley до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tony Hadley на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tony Hadley у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский