Замовити артиста Tori Kelly

Tori Kelly Офіційний сайт агента

Tori Kelly – відома американська співачка, автор пісень, володарка Греммі та одна з найпопулярніших артистів у жанрі поп-музики, соул та R&B. Ви можете запросити артистку на своє свято за допомогою нашої агенції BnMusic без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tori Kelly надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Вікторія Лорен Келлі народилася в Каліфорнії 1992 року в музичній родині. Ще в дитинстві поставила собі за мету стати професійною співачкою. Вона брала участь у багатьох дитячих конкурсах і телевізійних шоу. На початку кар'єри викладала відео на YouTube, де знайшла велике коло шанувальників. На момент виходу дебютного альбому у 2015 році, її ім'я було широко відоме для американської публіки.

  Пік популярності

  Студійний дебют співачки у 2015-му був більш ніж успішним. Альбом «Unbreakable Smile» став платиновим, посів друге місце в чарті Billboard, а Торі Келлі отримала премію Греммі як найкращий артист-початківець. Співачка брала участь у озвученні популярного мультфільму «Зверопою». У 2018 році записала альбом "Hiding Place" – поєднання сучасного госпелу з R&B. А через рік вийшла чергова платівка «Inspired by True Events».

  Де виступає артистка

  Торі Келлі гастролює по всьому світу у супроводі гурту музикантів-інструменталістів та бек-вокалістів, влаштовуючи повноцінні шоу на великих концертних майданчиках. Співачка виступає також у форматі акустичного концерту у клубах, приватних та корпоративних святах. Сет-лист:

  • Confetti;
  • Dear No One;
  • Paper Hearts;
  • Talk;
  • Celestial.

  Концерти Торі Келлі відбуваються в атмосфері творчих вечорів. Співачка із задоволенням спілкується із залом, представляє кожну пісню, розповідає історію її написання. Після виступу можна зробити селфі з артисткою та отримати автограф.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tori Kelly

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tori Kelly

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tori Kelly вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tori Kelly залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tori Kelly для вашого свята.

Видео Tori Kelly

Як замовити виступ Tori Kelly? Щоб замовити виступ Tori Kelly на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tori Kelly.

Ми рекомендуємо запрошувати Tori Kelly до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tori Kelly на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tori Kelly у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский