Замовити артиста Totemo (Rotem Or)

Totemo (Rotem Or) Офіційний сайт агента

Rotem Or – інді – піп співачка та продюсер, вона сама автор своїх пісень. Талановита та незвичайна артистка з Тель-Авіва чудово справляється з електрогітарою та клавіатурою на своїх виступах. Ми раді організувати її цікавий та яскравий виступ у будь-якому місті на вашому заході без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Totemo (Rotem Or) надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Totemo – це її сценічний псевдонім, насправді дівчину звати Rotem Or. Свій перший EP вона випустила у 18 років, він складався із семи пісень та називався «Lightly Easily». Цей альбом виходив під Єрусалимським лейблом Under The Basement. У своєму будинку і зовсім одна вона записала та спродюсувала свій альбом Hard music у 2012 році. Через два роки вийшов ще один альбом Heavy as My Dreams, випущений лейблом BLDG5. Сингл «Host», що входить до альбому, був помічений радіостанцією GLFLTZ FM, завдяки цьому він став одним з найпопулярніших її композицій. "Desire Path" – ще один EP створений нею в 2016 році і спродюсований за підтримки Roey Avital. Totemo гастролювала світом, про неї дізнавалися на фестивалях в Ізраїлі, Європі та Південній Кореї. Вона неймовірно красиво та мелодійно змішує у своїй творчості тріп-хоп та інді-музику. Прекрасний вокал та синтезатори по-справжньому пестять слух. Rotem Or сильна та відважна дівчина, вона переборола одне з найсерйозніших захворювань. У 2014 році у неї знайшли рак молочної залози, але вона продовжувала гастролювати під час хіміотерапії. І цей трек «Hits» був записаний під час боротьби з раком. Шанувальники пишаються їй, адже вона переборола цю хворобу. І вони впевнені, що їй допомогла музика.

  Популярні композиції:

  1. Host
  2. Origami
  3. See Saw
  4. This Is What You All Came For
  5. Hits
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Totemo (Rotem Or)

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Totemo (Rotem Or)

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Totemo (Rotem Or) вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Totemo (Rotem Or) залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Totemo (Rotem Or) для вашого свята.

Видео Totemo (Rotem Or)

Як замовити виступ Totemo (Rotem Or)? Щоб замовити виступ Totemo (Rotem Or) на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Totemo (Rotem Or).

Ми рекомендуємо запрошувати Totemo (Rotem Or) до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Totemo (Rotem Or) на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Totemo (Rotem Or) у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский