Замовити артиста Turbo B. ex Snap!

Turbo B. ex Snap! Офіційний сайт агента

Turbo B – популярний американський репер, раніше соліст гурту Snap! Справжнє ім'я музиканта – Durron Maurice Butler. Жанр виступів – реп, хіп-хоп, електро. Мрієте про незабутнє свято? Наше агентство з радістю допоможе запросити на будь-який захід зірку без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Turbo B. ex Snap! надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Вже з юних років Durron мав потяг до музики. До армії був барабанщиком в одній із груп рідного міста McKeesport. Після служби його захопленням став реп. Свої таланти молодий хлопець показав продюсерам колективу Snap!, які прийняли його до свого складу як заміну соліста в пісні "The Power". Твір, виконаний новим артистом, моментально набув світової популярності. Довгий час хіт не сходив із перших місць музичних чартів. Він звучав із кожного вікна, автомобілів, на дискотеках! Але артист не довго перебуває у складі колективу, обравши сольну кар'єру. Перебуваючи в групі, він випустив лише 2 альбоми: The Madman's Return, World Power. На сьогоднішній день зірка виступає як Turbo B. ex Snap! Дуррон із задоволенням приймає запрошення виступити на таких заходах, як:

  • корпоративи;
  • дні народження;
  • вечірки;
  • фестивалі.

  Усі свята за його участю відбуваються на позитивній ноті. Артист часто спілкується із шанувальниками, дарує автографи, фотографується. На концертах звучать найкращі хіти минулих років, серед яких:

  • Rhythm Is A Dancer;
  • Gimme A Thrill;
  • I`ve Got The Power;
  • Take it to the limit;
  • The Spirit.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Turbo B. ex Snap!

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Turbo B. ex Snap!

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Turbo B. ex Snap! вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Turbo B. ex Snap! залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Turbo B. ex Snap! для вашого свята.

Видео Turbo B. ex Snap!

Як замовити виступ Turbo B. ex Snap!? Щоб замовити виступ Turbo B. ex Snap! на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Turbo B. ex Snap!.

Ми рекомендуємо запрошувати Turbo B. ex Snap! до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Turbo B. ex Snap! на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Turbo B. ex Snap! у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский