Замовити артиста Twenty 4 Seven

Twenty 4 Seven Офіційний сайт агента

Треба сказати, що гурт Twenty 4 Seven досі може легко «запалити» будь-яку залу, перетворивши святковий захід на незабутнє шоу. Група Твенті фо Севен, як старий коньяк, стає з роками лише кращим!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Twenty 4 Seven надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Twenty 4 Seven біографія

  Звертаємо вашу увагу на те, що офіційний сайт менеджера Twenty 4 Seven може запропонувати «вічні» хіти, що нев'януть. Публіка будь-якого віку чудово сприймає "We are the world", а також "Take me away". Багатий творчий багаж колективу надає клієнтам широкий вибір за узгодженням трек-листа. Талановиті виконавці набули популярності в період бурхливого розвитку різних тенденцій у музичній творчості. Кінець 80-х ознаменувався появою яскравої, самобутньої групи. Зараз домовитися з Twenty 4 Seven на корпоратив цілком реально, а період піку популярності у 90-х, клієнтам доводилося чекати в черзі місяцями. Особливу популярність Твенті фор Севен завойовує у середині 90-х. Її хіти буквально «розривають танцювальні майданчики спочатку в Європі, а потім у всьому світі. Саме твір "Slave To The Music" вмить завойовує весь світ. Twenty 4 Seven official site свідчить про те, що тема стала платиновим хітом у Чехії. Вона захопила молодь у Японії та країнах Південної Америки. Можна сказати, що біографія Твенті фо Севен, послужила хорошим прикладом для багатьох колективів-початківців, які пішли стопами групи, натхненні її творчістю. Кінець 90-х ознаменувався тим, що у колективі змінюється склад, але ці негативно вплинуло на творчий потенціал.

  Твенті фо Севен – перевага замовлення через сайт офіційного тур-менеджера:

  – Завдяки стабільним діловим контактам, ми маємо можливість привезти Twenty 4 Seven до вас на свято будь-якого формату – замовляйте колектив на весілля, банкет, корпоратив чи ювілей; – ми миттєво зв'язуємося з клієнтом, після надходження заявки, «відразу» пропонуючи найвигідніші умови; – організація виступів відбувається з урахуванням усіх побажань клієнта; – Рішення замовити артистів на Новий Рік та ювілей саме у нас допоможе значно знизити загальний бюджет урочистостей.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Twenty 4 Seven

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Twenty 4 Seven

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Twenty 4 Seven вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Twenty 4 Seven залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Twenty 4 Seven для вашого свята.

Видео Twenty 4 Seven

Як замовити виступ Twenty 4 Seven? Щоб замовити виступ Twenty 4 Seven на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Twenty 4 Seven.

Ми рекомендуємо запрошувати Twenty 4 Seven до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Twenty 4 Seven на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Twenty 4 Seven у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский