Замовити артиста Two Feet

Two Feet Офіційний сайт агента

Закарі Вільям "Білл" Dess, відомий як "Two Feet" є популярним американським співаком, музикантом та поетом. Артисту лише 26 років, але його вже знає практично весь світ. За час роботи в жанрі "електро" він заслужив величезну популярність і завоював любов мільйонів шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Two Feet надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  коротка біографія

  Біографія

  Кар'єра Two Feet розпочалася лише 3 роки тому. Перша пісня Go Fuck Yourself відразу ж піднесла його на п'єдестал популярності. За свою кар'єру музикант виконав безліч пісень, які практично одразу сподобалися шанувальникам. За весь час він випустив всього 2 альбоми, на даний момент готується випуск нової платівки, що обіцяє розбурхати публіку.

  Найкращі твори

  1. I Feel Like I'M Drowning;
  2. Same Old Song (SOS Part 1);
  3. Back Of My Mind;
  4. No Me;
  5. Had Some Drinks.

  Форма

  Оригінальна подача та ненормативна лексика у хітах музиканта припускають, що його шанувальниками більше є молоде покоління, яке любить свободу, драйв. Тому музиканта найчастіше замовляють на:

  • вечірки;
  • молодіжні корпоративи;
  • тематичні фестивалі тощо.

  На своїх концертах артист вільно спілкується із глядачами. З перших секунд виступу глядачі відзначають його простоту та відкритість.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Two Feet

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Two Feet

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Two Feet вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Two Feet залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Two Feet для вашого свята.

Видео Two Feet

Песни Two Feet

Як замовити виступ Two Feet? Щоб замовити виступ Two Feet на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Two Feet.

Ми рекомендуємо запрошувати Two Feet до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Two Feet на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Two Feet у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский