Замовити артиста Узеир Новрузов

Узеир Новрузов Офіційний сайт агента

Акробата Узеїра Новрузова заслужено вважають одним із найобдарованіших циркових діячів сучасності. Ключовий актор Московського Великого цирку, Uzeyer Novruzov напевно порадує ваших гостей незабутніми виступами!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Узеир Новрузов надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Узеїра Новрузова

  Узеїр Новрузов народився Єйську, у ній азербайджанського походження. У дитинстві він відвідував музичну школу, і вже в юні роки замислився про циркову кар'єру. Узейер Новрузов відрізнявся спритністю, силою і грацією, що дозволяло пророкувати йому всесвітню славу акробата. Втім, до свого покликання артист прийшов не відразу: минули роки, перш ніж його енергійність, пластичність, а також неабиякі музичні та танцювальні таланти остаточно дозволили йому перетворити акробатику на головну справу свого життя. Узеїр Новрузов встиг плідно попрацювати у Московському Великому цирку, а також у Big Apple Circus. Бо зараз Узеїр досить активно гастролює. Ми як його офіційний представник у країнах СНД будемо раді запропонувати вам можливість замовити організацію виступу артиста на свято: на корпоратив, на Новий рік, на творчий вечір, на весілля, на банкет, на ювілей тощо. Замовити на свято Uzeyer Novruzov – означає подарувати собі та всім гостям незабутні враження та вкрай яскраві позитивні емоції. Прямі контакти Uzeyer Novruzov дозволяють гарантувати першокласну організацію заходу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Узеир Новрузов

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Узеир Новрузов

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Узеир Новрузов вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Узеир Новрузов залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Узеир Новрузов для вашого свята.

Видео Узеир Новрузов

Як замовити виступ Узеир Новрузов? Щоб замовити виступ Узеир Новрузов на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Узеир Новрузов.

Ми рекомендуємо запрошувати Узеир Новрузов до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Узеир Новрузов на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Узеир Новрузов у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский