Замовити артиста Vengaboys

Vengaboys Офіційний сайт агента

Допомогти поринути у світ запальних пляжних дискотек зможе Венгабойз, у складі якої працюють професіонали високого рівня. Адже саме Vengaboys вдалося зробити фурор на багатотисячних дискотеках курортних міст Європи. Після цього, Vengaboys гурт надовго став законодавцем стильної, ритмічної танцювальної музики!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vengaboys надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Vengaboys біографія та цікаві факти

  Історія виникнення колективу Vengaboys надзвичайно романтична. Два діджеї, відомі серед прихильників під іменами Danski і Delmundo вирушили в подорож пляжами Іспанії. Діти не підозрювали, що ця захоплююча прогулянка піднесе їх на гребінь популярності. Відразу ж, 1992 року, з'явилися охочі запросити Vengaboys на свято. Як же сталося, що буквально за одне літо з'явився популярний гурт? Бажаючі замовити артистів вишиковувалися в чергу, вони працювали в буквальному значенні на зношування. Венгабойз біографія свідчить про те, що першопричиною небувалого успіху стали незаконні вечірки на пляжах, які відбуваються під запальні ритми музики у виконанні двох друзів. Ціни на послуги артистів почали швидко зростати, вони не встигали займатися організацією виступів. Колектив розширився, до нього влилися професійні танцюристи. Засновники гурту на одному з творчих вечорів представили власні композиції, які дуже швидко стали хітами. Якщо переглянути Vengaboys official site, то там можна побачити твори, які моментально спливають у пам'яті, це "We like to party" та "Forever as one", "Shalala lala" та "Boom boom boom boom". Протягом 90-х у групі постійно відбуваються ротації, але це аж ніяк не позначилося як виконавська майстерність. Як і раніше багато охочих почути колектив, замовити Vengaboys на якесь свято, запросити на банкет та ювілей.

  Чому Vengaboys офіційний сайт менеджера найвигідніший для любителів живої музики:

  1. Протягом тривалого періоду ми є офіційними представниками групи у світі, встановлені тісні партнерські відносини, ми маємо повне порозуміння;
  2. Ми постійно тримаємо зв'язок із замовником, погоджуючи з виконавцями його побажання;
  3. Спектр заходів, на які ми зможемо укласти контракт, великий — група приїде на весілля, на корпоратив, звичайно ж, виконавці готові виступити на Новий Рік.
  4. Ми працюємо у жорстких рамках укладеного контракту, повною мірою виконуючи свої зобов'язання.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vengaboys

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vengaboys

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vengaboys вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vengaboys залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vengaboys для вашого свята.

Видео Vengaboys

Як замовити виступ Vengaboys? Щоб замовити виступ Vengaboys на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vengaboys.

Ми рекомендуємо запрошувати Vengaboys до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vengaboys на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vengaboys у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский